fbpx

Cyfrowa produkcja mebli 03.06.2019

re-EVOLUCJA | Cyfrowa produkcja mebli na wymiar!

Rewolucja w procesie produkcji mebli na wymiar. Wybierz z ponad 2000 gotowych modeli mebli, dopasuj pod wymiar, albo stwórz konstrukcję mebla po swojemu, następnie wygeneruj pliki produkcyjne i zarządzaj produkcją zdalnie. Oszczędzaj czas i zwiększaj zyski.

Dzięki obszernej bibliotece zawierającej ponad 2000 gotowych konstrukcji mebli skrzyniowych, które możesz jeszcze indywidualnie dopasować, jesteś w stanie łatwo i szybko zaprojektować dowolny mebel czy zestaw mebli skrzyniowych. Również w prosty sposób korzystając z obszernej biblioteki okuć i akcesoriów możesz stworzyć własną konstrukcję mebla o indywidualnych parametrach, tj. wysokość, głębokość, szerokość, skosy, system łączenia, okucia, akcesoria czy rodzaj i dekor płyty.

Zarządzanie produkcją jest łatwiejsze niż myślisz. Nigdy wcześniej nie było aż tak proste i dostępne od zaraz. Korzystając z rozwiązania InfoCAM CABINET możesz zarządzać produkcją z dowolnego miejsca. Wystarczy kliknąć, aby zatwierdzić projekt, czy też wysłać go już bezpośrednio na produkcję. Możesz także komunikować się z zespołem przez system, dzięki czemu, żadna informacje nie ucieknie w eter.

InfoTEC CNC dostarcza kompleksowe rozwiązanie do produkcji mebli na zamówienie, które korzystnie wpływa na szybkość realizacji zamówień oraz na zwiększenie zysków Twojego przedsiębiorstwa.

Wyceny, listy materiałowe, czy dokumenty produkcyjne i montażowe wygeneruj automatycznie z projektu. Może o tym nie wiesz, ale projektując w InfoCAM CABINET program w inteligentny sposób sam generuje wszystkie niezbędne dokumenty oraz listy materiałowe, dzięki temu nie musisz poświęcać na to czasu. Po prostu klikasz i masz.

Produkcja. Nic prostszego. Kładziesz płytę meblową w pełnym formacie na stole roboczym centrum obróbczego InfoTEC EVOLUTION, wybierasz program (który został już automatycznie wygenerowany w systemie) i maszyna samodzielnie wykonuje wiercenia, nutowania i rozkrój płyty na formatki w jednym nieprzerwanym procesie i w najwyższej jakości.

Cyfrowa produkcja wprowadza małe i średnie stolarnie na nowy wyższy poziom rozwoju i konkurencyjności. Zwiększa efektywność produkcji, obniża koszty, eliminuje błędy i oszczędza cenny czas. Zapewnia także pełną kontrolę nad Twoją stolarnią – łatwo pilnujesz realizację zleceń, kosztów i przepływ informacji.

Do góry