fbpx

RemaDays 2017 | Targi reklamy i poligrafii 23.02.2017

Najnowsza oferta InfoTEC CNC w zakresie systemów tnących CNC
dedykowanych do reklamy i poligrafii pokazana na targach RemaDays 2017!

 

InfoTEC CNC w 2017 roku na targach RemaDays przedstawił ultranowość w zakresie cięcia materiałów reklamowych oraz poligraficznych InfoTEC 1616 SUPER CUT. Ploter tnący SUPER CUT uzyskał nagrodę targów oraz ekspertów z branży za wszechstronność oraz oraz za ekonomiczność.

 

InfoTEC 1616 SUPER CUT jest to ultranowoczesny ploter tnący sterowany komputerowo, który został perfekcyjnie zoptymalizowany przez dział Badawczo Rozwojowy firmy InfoTEC CNC, pod potrzeby przedsiębiorców z branży. SUPER CUT zdecydowanie zwiększa efektywność i uniwersalność produkcyjną. Dodatkowym atutem cutter’a jest fakt, iż automatyzuję procesy i wprowadza firmę w cyfrowy wymiar produkcji. Tym samym eliminuje czasochłonne ręczne wytwarzanie oraz wzmacnia konkurencyjność firmy w zakresie szybkości realizacji zamówień i ich różnorodności.

 

Na stoisku firmy był pokazany cutter do produkcji opakowań oraz materiałów wspierających sprzedaż typu POS. InfoTEC E CUT jest to wielkoformatowy cutter do rozkroju materiałów o wymiarach do 3100×2100 mm.

 

Dodatkowo InfoTEC CNC na targach RemaDays pokazał również bardziej znane narzędzie stosowane w branży reklamowej, mianowicie frezarkę CNC InfoTEC E HoneyComb. Frezarka CNC E HoneyComb idealnie sprawdza się przy produkcji takich produktów reklamowych jak: kasetony, standy z Plexy, standy z Dibondu, ekspozytory z różnego rodzaju tworzyw sztucznych oraz wiele innych. Maszyna doskonale sprawdza się również w produkcji nowoczesnych stoisk targowych.

 

Każda z ww. maszyny posiada duży potencjał do indywidualnej konfiguracji odpowiadającej bieżącym zamówieniom klienta, jak również do adaptacji maszyn do zmieniających się trendów.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z kompletną ofertą techniczną oraz cenową: kontakt.

Do góry