Pokaż galerię Ukryj galerię

Pełni zachwytu i dumni z pomysłów studentów! 15.07.2016

Z przyjemnością otwieramy się na studentów i ich pomysły. Z chęcią służymy wiedzą i doświadczeniem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż coraz częściej zgłaszają się do nas studenci z prośbą o wsparcie. Nie tylko z potrzebą dostępu do maszyny, ale również z poszukiwaniem wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy z tego dumni, że choć odrobinę możemy, tak jak w przypadku p. Aleksandry Kawy, przyczynić się zarówno do uśmiechu na twarzy studentów, jak i do ich rozwoju zawodowego.

 

Pani Aleksandra Kawa zgłosiła się do nas podczas realizacji projektu swojej pracy magisterskiej. Pani Aleksandra zaprojektowała drewnianą, interaktywną zabawkę dla dzieci niewidomych. Ostatnim etapem pracy było przeniesienie wirtualnej formy na rzeczywisty projekt. Dzięki wspólnej współpracy udało się to zrealizować. Po zapoznaniu p. Aleksandry z możliwościami maszyn CNC oraz oczekiwaniami projektantki znaleźliśmy optymalną technologię i parametry obróbki. Dziś Pani Aleksandra Kawa jest już po obronie pracy magisterskiej. Uzyskała tytuł magistra z wyróżnieniem.

 

Pani Aleksandra pisze o sobie tak:

 

Pasjonatka projektowania mebli i zabawek dziecięcych. Urodziła się w Poznaniu w 1992r. W 2016r. ukończyła studia z wyróżnieniem na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na specjalności Meblarstwo. Podczas studiów była dwukrotnie członkiem zespołu Fabryki Mebli na Żywo organizowanej na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach Targów Drema 2014 i 2015. Realizując obie prace dyplomowe podęła się tematu tworzenia autorskich projektów technicznych zabawek edukacyjnych z drewna. Jej praca magisterska dotyczyła projektu drewnianych puzzli dla dzieci niewidomych. Dzięki uprzejmości firmy InfoTEC CNC, projekt doczekał się fizycznej realizacji.

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry