fbpx

Szkolenia z praktykami 16.09.2020

 

Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?

 

17.09.2020 o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy na szkolenie poprowadzone przez firmę OSMODEL dotyczące tworzenia mebli na wymiar od A do Z. Dowiecie się jak  zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę!

 

OSMODEL jest firmą rodzinną, a rozpoczęcie działalności gospodarczej datowane jest na 1995r. Początkowo firma specjalizowała się w przetwarzaniu drewna i produkcji prostych mebli. Od 2009r. zakład poszerzył zakres produkcji, dodając wytwarzanie mebli z płyt wiórowych. W 2010r. została wybudowana nowa hala produkcyjna ze specjalistyczną linią technologiczną i nowoczesnym parkiem maszynowym. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze obecnie możliwa jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Firma sukcesywnie rozszerza swój zasięg terytorialny; obecnie zaopatruje w meble nie tylko województwo podlaskie ale również województwa przyległe. Podejmuje również działania eksportowe np. do Belgii, Wielkiej Brytanii czy Norwegii.

 

Więcej znajdziesz na stronie: www.osmodel.pl

 

Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?

 

W piątek 18.09.2020 o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy na szkolenie poprowadzone przez firmę BJ Pracownia na którym dowiecie się jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę!

 

BJ Pracownia to najwyższej klasy specjaliści: architekci, inżynierowie, przede wszystkich praktycy dbający o najdrobniejsze szczegóły procesu produkcji i pomysłowi monterzy. Działamy na rynku od 2013 roku, cały czas rozwijając się, kształcąc i inwestując w nowe technologie. Swoimi działaniami odpowiadamy na najnowsze trendy architektoniczne, wymagania lokalne oraz ograniczenia prawne. Wachlarz naszych realizacji jest różnorodny: od wyposażenia hoteli, sal konferencyjnych, uczelni, akademików, przedszkoli, przychodni lekarskich, apartamentów do pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych. Szczególnie bliska naszym zamysłom jest troska o ochronę środowiska. Z myślą o naturze stworzyliśmy także markę produktów dekoracyjnych z całości wytwarzanych z odpadów materiałowych w naszej firmie.

 

Więcej znajdziesz na stronie: www.bjpracownia.pl

Do góry