fbpx

Profesjonalne maszyny CNC dostarczone na Święta. 22.12.2015

Tuż przed Świętami InfoTEC CNC dostarcza maszyny CNC do wiodących firm w swojej branży.

InfoTEC CNC jeszcze przed Świętami dostarcza maszyny CNC do firm będących liderami w swojej branży na polskim rynku. PRO PLUS XXL idealnie spełnia oczekiwania klienta z branży meblarskiej. Natomiast termoformierka InfoTEC 3126 T doręczona została do jednej z największych agencji reklamowych w Polsce. Urządzenia CNC czekają jeszcze na kompletną instalację, która odbędzie się w okresie przed Nowym Rokiem, tak by Nowy Rok 2016 przyniósł im nowe perspektywy i możliwości.

 

PRO PLUS XXL jest to maszyna CNC o ogromnych możliwościach. Nesting do 3. płyt meblowych sprawia, iż centrum PRO PLUSznacznie przyspiesza proces rozkroju płyt (w tym krzywoliniowy) przy jednoczesnym ograniczeniu powstawania odpadów produkcyjnych do minimum. Tym samym przyczynia się do oszczędności czasu i funduszy.

Profesjonalna termoformierka InfoTEC 3126 T jest prawdopodobnie największą zbudowaną termoformieką na świecie. Jednak ważniejsze jest to, że maszyna posiada efektywne pole robocze o wymiarze 3000x2500mm oraz ok. 800 ceramicznych promienników marki Elstein.

 

Kontynuując dobre wieści życzymy Państwu spokojnego czasu, pełnego rodzinnej atmosfery oraz wielu cudownych wspomnień.

 

Do góry