fbpx

Dni otwarte InfoTEC WorkShop. 21.03.2017

InfoTEC WorkShop - dni otwarte dla klientów w formie warsztatów!

Na przełomie lutego i marca mieliśmy okazję gościć Państwa na dniach otwartych InfoTEC WorkShop. Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu relację z tych dni, które przebiegły w formie warsztatów. Dni otwarte w firmie InfoTEC CNC były organizowane w siedzibie firmy. Wydarzenie obejmowało wykłady jak i pokazy praktyczne dotyczące produkcji mebli z wykorzystaniem najnowszej technologii InfoTEC CNC.

Tym bardziej jesteśmy dumni, iż cykliczne warsztaty InfoTEC WorkShop cieszą się coraz większą popularnością wśród wiodących producentów mebli, którzy zainteresowani nowymi technologiami CNC stosowanymi w branży meblarskiej coraz chętniej sięgają po rozwiązania marki InfoTEC.

 

Dniom otwartym towarzyszyła prezentacja pracy centrum obróbczego do produkcji  mebli nisko seryjnych InfoTEC 3121 PRO M LINE, które swoją premierę miało w ubiegłorocznej edycji DREMA DZIECIOM 2016. Dodatkowo oprócz wyżej opisanego centrum, można było zapoznać się ze specyfikacją a także wypróbować  precyzję działania centrum obróbczego InfoTEC 3121 E PLUS, które dedykowane jest dla stolarzy i mniejszych producentów mebli twardych. Co ciekawe, oprócz prezentacji technologii InfoTEC doskonałym uzupełnieniem wykładów, były prezentacje takich firm jak: LignumSoft – dostawca oprogramowania do projektowania, kalkulowania oraz zarządzania produkcją, ID-Lifting – dostawca manipulatorów do transportu bliskiego płyt meblowych.  Całość warsztatów zakończona została konstruktywną dyskusją przy filiżance doskonałej kawy.

 

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję warsztatów z produkcji mebli InfoTEC WorkShop. W tym celu prosimy o kontakt: mb@infotec-cnc.com

Do góry