fbpx

Poznań, targi Drema 2015! 05.10.2015

Już tylko jeden dzień do rozpoczęcia targów Drema w Poznaniu!

Przygotowania na targi Drema idę pełną parą! Centra obróbcze są już na miejscu, system centralnego odpylania jest już rozstawiony, a cutter do skóry i tekstyliów ustawiony. Kilka rzeczy pozostaje do złożenia i jutro stoisko będzie gotowe na przyjęcie gości.

 

W tym roku prezentować będziemy wysokowydajne maszyny CNC wykorzystywane przy produkcji mebli. Automatyczna linia do produkcji mebli tapicerowanych InfoTEC 3121 PRO PLUS XXL (centrum do Nestingu), automatyczna linia do produkcji mebli skrzyniowych/twardych InfoTEC 3121 PRO PLUS M XXL oraz cutter – przemysłowy ploter tnący, do skóry i tekstyliów InfoTEC 3121 C XL.

 

Zapraszamy na targi Drema (hala 6A, stoisko 9), aby poznać szczegóły techniczne centrów obróbczych marki InfoTEC CNC. Podczas targów również będzie sposobność, aby poznać maszyny w trakcie pracy oraz porozmawiać z doradcami nt. jak zwiększyć dochodowość przedsiębiorstwa.

 

Przypominamy również, iż w trakcie targów firma nie będzie funkcjonować w tradycyjny sposób.

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr. +48 61 8 333 999, lub pod mailem: biuro@infotec-cnc.com. Przepraszamy za niedogodności.

Do zobaczenia na targach.

Zespół InfoTEC CNC

 

Do góry