fbpx

InfoTEC CNC _ Dzisiaj! 10.04.2020

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową informacją dotyczącą organizacji pracy InfoTEC CNC, w tym w jaki sposób dopasowaliśmy się do bieżącej sytuacji oraz  jak zwiększyliśmy Państwa bezpieczeństwo.

Serwis i praca serwisu

 

Serwis mobilny oraz serwis zdalny jest obecnie cały czas do Państwa dyspozycji. Zgłoszenia serwisowe są realizowane na bieżąco.Pomoc serwisową można zgłaszać na trzy sposoby mailowo – link, przez formularz na stronie – link, oraz telefonicznie – link.

 

Dla Państwa bezpieczeństwa serwis mobilny wyposażony jest w środki do dezynfekcji, maski zasłaniające usta i nos oraz rękawiczki. Technicy serwisu, podczas realizacji swojej pracy, sumiennie stosują się do wytycznych ministerstwa zdrowia.

 

Przypominamy również, iż każdy nasz klient posiada darmową pomoc zdalną. Pozwala ona w prosty sposób rozwiązać większość problemów z eksploatacją maszyn CNC.

Sprzedaż i praca działu handlowego

 

Dział handlowy pracuje zdalnie, ale jest do Państwa dyspozycji w każdy dzień roboczy. Nasi przedstawiciele są przygotowani, aby prowadzić rozmowę i prezentacje handlowe przez wideokonferencje, telefonicznie, czy drogą mailową. Narzędzia online w pełni umożliwiają Państwu poznanie możliwości naszych maszyn oraz proponowanych rozwiązań.  Zapraszamy do kontaktu i do rozmowy, jak możemy usprawnić Państwa produkcję, aby była wydajniejsza oraz tańsza.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt: @: sprzedaz@infotec-cnc.com; t.: +48 512 415 420. Zapraszamy również do skorzystania z formularza – link.

Prezentacje pracy maszyny

 

Dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, w której mamy możliwość zaprezentowania pracy maszyn czy całego procesu produkcji mebli na żywo. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Przez Internet poprzez technologię live streaming oraz w firmie w wydzielonej dla klientów strefie. Więcej nt. możliwości prezentacji pracy maszyn na żywo znajdą Państwo tutaj – link, lub kontaktując się bezpośrednio z działem handlowym.

 

Kontakt: @: sprzedaz@infotec-cnc.com; t.: +48 512 415 420. Zapraszamy również do skorzystania z formularza – link.

Szkolenia ON-LINE

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy, także szkolenia doszkalające w formie telekonferencji, których celem jest podniesienie kwalifikacji obsługi takich programów jak: TPA CAD, VCarve i Aspire. Szkolenie odbywa się z dwóch części: z części teoretycznej, gdzie można dowiedzieć się rozszerzonych informacji na temat konkretnego programu, oraz z części praktycznej, gdzie tworzymy razem z klientem projekty użytkowe, które przydadzą się w przyszłości w jego firmie. Wszystko dopasowane do potrzeb klienta!

 

Zapraszamy do kontaktu: e-mail

Zapraszamy również do zapoznania się z rozwiązaniami do automatyzacji produkcji w różnych branżach. Przygotowaliśmy krótkie informacje, w jaki sposób można obniżyć koszty produkcji przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności oraz optymalizacji zatrudnienia.

Do góry