Pokaż galerię Ukryj galerię

Relacja z targów RemaDays 2016 04.03.2016

Informacje z targów reklamy RemaDays 2016 oraz przykłady zastosowań technologii InfoTEC CNC w reklamie.

aspect ratio

Tegoroczna edycja targów reklamy RemaDays była silna i dynamiczna. Zdecydowanie zauważalne było zwiększenie się tempa rozwoju branży. Pokazane nowe technologie oraz współczesne materiały wykorzystywane w reklamie potwierdzają przewidywania InfoTEC CNC odnośnie kierunku branży reklamowej.

 

InfoTEC CNC już w zeszłym roku – również na targach RemaDays, mocno zaznaczył tendencje, w którą stronę podąża sektor reklamowy. Pokazał wielkoformatowy ploter tnąco-frezujący do obróbki tradycyjnych materiałów stosowanych w produkcji wizualizacji przestrzennej, tj. tworzywa sztuczne (pleksy, PCV, itp.), surowce drewnopochodne (typu MDF) czy kompozyty (np. Dibond), ale również nowatorskich, tj. re-board (plaster miodu), karton, kappa, spienione PCV. Ploter tnąco-fezujący InfoTEC E HoneyComb otrzymał wówczas nagrodę za innowacyjność.

 

Z perspektywy jednego roku obrana strategia okazała się bardzo trafiona. Na minionych targach RemaDays można było zaobserwować zmianę stosowanych materiałów w ekspozycjach. Prym wiodły wcześniej wymienione surowce, które w zeszłym roku były nowatorskie, a dziś są to współczesne materiały stosowane w reklamie.

 

InfoTEC CNC podążając obranną drogą oraz realizując swoją misję w tworzeniu maszyn, które wpływają na przyszłość klientów, opracował kompaktowy ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut. Cutter C-Cut znakomicie spełnia potrzeby mniejszych agencji reklamowych, które poszukują urządzenia klasy premium do wysokowydajnej produkcji ekspozytorów POS, POP, tablic informacyjnych, podwieszanych lub stojących standów i plansz reklamowych oraz wielu innych.

 

Ploter tnacy InfoTEC 1216 C-Cut otrzymał nagrodę od specjalistów za innowacyjność, użyteczność oraz za konkurencyjność rozwiązania w stosunku do rynku. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ jest to potwierdzenie słuszności podjętych decyzji.

 

Targi RemaDays były dla nas również inspirujące. Odwiedziło nas wielu ciekawych osób z którymi mogliśmy omówić ich potrzeby i wspólnie znaleźć rozwiązania. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy do dalszego kontaktu.

Przykłady współczesnych materiałów stosowanych w reklamie oraz ich zastosowanie znalezione na targach RemaDays 2016.

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry