fbpx

Relacja z targów RemaDays 2016 04.03.2016

Relacja z targów reklamy RemaDays 2016 oraz przykłady zastosowań technologii InfoTEC CNC w reklamie.

Tegoroczna edycja targów reklamy RemaDays była silna i dynamiczna. Zdecydowanie zauważalne było zwiększenie się tempa rozwoju branży. Pokazane nowe technologie oraz współczesne materiały wykorzystywane w reklamie potwierdzają przewidywania InfoTEC CNC odnośnie kierunku branży reklamowej.

 

InfoTEC CNC już w zeszłym roku – również na targach RemaDays, mocno zaznaczył tendencje, w którą stronę podąża sektor reklamowy. Pokazał wielkoformatowy ploter tnąco-frezujący do obróbki tradycyjnych materiałów stosowanych w produkcji wizualizacji przestrzennej, tj. tworzywa sztuczne (pleksy, PCV, itp.), surowce drewnopochodne (typu MDF) czy kompozyty (np. Dibond), ale również nowatorskich, tj. re-board (plaster miodu), karton, kappa, spienione PCV. Ploter tnąco-fezujący InfoTEC E HoneyComb otrzymał wówczas nagrodę za innowacyjność.

 

Z perspektywy jednego roku obrana strategia okazała się bardzo trafiona. Na minionych targach RemaDays można było zaobserwować zmianę stosowanych materiałów w ekspozycjach. Prym wiodły wcześniej wymienione surowce, które w zeszłym roku były nowatorskie, a dziś są to współczesne materiały stosowane w reklamie.

 

InfoTEC CNC podążając obranną drogą oraz realizując swoją misję w tworzeniu maszyn, które wpływają na przyszłość klientów, opracował kompaktowy ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut. Cutter C-Cut znakomicie spełnia potrzeby mniejszych agencji reklamowych, które poszukują urządzenia klasy premium do wysokowydajnej produkcji ekspozytorów POS, POP, tablic informacyjnych, podwieszanych lub stojących standów i plansz reklamowych oraz wielu innych.

 

Ploter tnacy InfoTEC 1216 C-Cut otrzymał nagrodę od specjalistów za innowacyjność, użyteczność oraz za konkurencyjność rozwiązania w stosunku do rynku. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ jest to potwierdzenie słuszności podjętych decyzji.

 

Targi RemaDays były dla nas również inspirujące. Odwiedziło nas wielu ciekawych osób z którymi mogliśmy omówić ich potrzeby i wspólnie znaleźć rozwiązania. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy do dalszego kontaktu.

 

 


Do góry