fbpx

Targi Drema 2021 28.09.2021

Dziękujemy, że co roku jesteście z nami odwiedzając nasze stoisko na targach Drema w Poznaniu. Mamy nadzieję, że również i dla Was jest to inspirujące doświadczenie, które pozwala spojrzeć z szerszej perspektywy na przyszłość oraz rozwoju branży meblarskiej.

Targi Drema 2021 były wyjątkowe pod jeszcze jednym względem. Odbyła się długo zapowiadana premiera nowego, rewolucyjnego centrum do nestingu InfoTEC EVO GO. Ogromnie się cieszymy z tego sukcesu, szczególnie, że EVO GO powstało dzięki współpracy z Wami. Opowiadając nam o Waszych problemach, z którymi spotykacie się w swoich zakładach, nasi specjaliści dążą do ich sprostania, a efektem powstałej synergii między nami jest m.in. to wyjątkowe centrum do nestingu.

 

InfoTEC EVO GO w cyklu automatycznym nie tylko frezuje formatki meblowe oraz umożliwia odwierty w górnej płaszczyźnie płyty meblowej, robi cos więcej… W pełni automatycznie wierci w wąskiej płaszczyźnie pod połączenia typu kołek konfirmat bez konieczności ingerencji operatora z zachowaniem minimalnego odpadu, jaki zakłada się dla maszyn nestingowych.

Drema 2021 to nie tylko premiery, ale także możliwość spojrzenia w przyszłość, która już dziś do nas zawitała. Na targach zaprezentowaliśmy także Cyfrowa Stolarnię, która mieściła się na 200mkw. Dzięki digitalizacji procesu produkcji mebli w Cyfrowej Stolarni osiągnęliśmy m.in.: wzrost wydajności produkcji oraz obniżyliśmy jej koszty pod względem oszczędności materiału, czasu oraz optymalizacji zatrudnienia.

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły dotrzeć na targi Drema lub chcą poznać rewolucję raz jeszcze zapraszamy na Dzień Otwarty w InfoTEC CNC. Dla Was uruchomimy Cyfrową Stolarnię uzbrojoną w mocne centrum do nestingu InfoTEC EVO GO! Będzie to też świetna okazja, aby ponegocjować lepsze warunku handlowe (ale nie mówcie nikomu).

 

Zapisz się wysyłając swoje zgłoszenie na adres e-mail: warsztaty@infotec-cnc.com

Do góry