fbpx

Nowa Szkoła | firma odpowiedzialna społecznie! 24.11.2016

Nowa Szkoła lider w produkcji mebli i zabawek dla dzieci!

 

Producent mebli oraz zabawek edukacyjnych firma Nowa Szkoła ma bardzo odpowiedzialną społecznie rolę. Jej profil działalności ma wpływ na najmłodsze pokolenie oraz na ich otoczenie. Ich produkty wypełniają rozwój postrzegania estetyki przez dzieci oraz na ich rozwój psycho-motoryczny.

 

Nowa Szkoła będąc świadoma jak ważną społecznie rolę odgrywa, mocno zwraca uwagę na wysoką jakość wykończenia i użytych materiałów w oferowanych produktach, a także na bezpieczeństwo ich użytkowania oraz na design. Rzetelność oraz dojrzałość w podejmowanych działaniach sprawiły, iż firma Nowa Szkoła jest liderem w segmencie mebli i zabawek dla dzieci.

Cieszy nas, iż takie firmy jak Nowa Szkoła powierzają swoją opinię również i nam. Nowa Szkoła zaufała nam jako dostawcy maszyny do rozkroju płyt meblowych i zainwestowała centrum obróbcze CNC InfoTEC PRO PLUS. Centrum to należy do serii maszyn od największych możliwościach wydajności na rynku. Ważną wyróżniającą cechą tego urządzanie jest zachowanie najwyższej jakości obróbki przy bardzo dużym wolumenie obróbki. Mamy nadzieję, że rozwój firmy Nowa Szkoła przyczyni się do zakupu kolejnego centrum obróbczego marki InfoTEC CNC.

wyposazenie-przedszkoli-nowa-szkola

wyposazenie-szkol-nowa-szkola

zabawki-edukacyjne-nowa-szkola

edukacyjne-zabawki-nowa-szkola

wyposazenie-przedszkoli-i-szkol-nowa-szkola

nowa-szkola-meble-edukacyjne

Do góry