fbpx

Targi Drema 2019 14.08.2019

 

Polski producent maszyn CNC na targach Drema 2019

 

Targi Drema 2019 są dla InfoTEC CNC szczególne, i to z kilku względów. Pierwszym najważniejszym powodem jest to, że możemy tak głośno podziękować naszym klientom za ich zaufanie firmie InfoTEC CNC i jej zespołowi oraz pokazać dokąd dotarliśmy dzięki ich zaufaniu. Kolejnym ważnym elementem jest oficjalna publiczna prezentacja kierunku rozwoju firmy. Po wielu pracach w dziale B+R zaprezentujemy kolejny krok milowy w rozwoju InfoTEC CNC i polskiej myśli technologicznej. Targi Drema ważne są także, z uwagi na to, że możemy się spotkać i porozmawiać przy naszych czy też już Waszych maszynach, zobaczyć je w całych ich okazałościach oraz pomyśleć, co więcej możemy zrobić, aby przenieść Wasze firmy na jeszcze wyższy poziom automatyzacji, a tym samym konkurencyjności na Europejskich i Światowych rynkach.

Co pokażemy na targach Drema 2019?

 

Przede wszystkim dobrze znane i docenione maszyny do nestingu z serii EVOLUTION w różnych konfiguracjach, co pozwoli ujrzeć spektrum ich możliwości, ale… to co naprawdę warto zobaczyć, to przede wszystkim cyfrowa produkcja mebli na wymiar oraz to w jaki sposób wpływa ona na branżę oraz na jej przyszłość – patrząc globalnie na cyfrowy świat, cyfrowa produkcja będzie miała ogromny wpływ na rozwój przedsiębiorstw w najbliższym czasie, warto więc już dziś się z nią zapoznać i oswoić. Kolejnym bardzo ważnym punktem technologicznym do zobaczenia, zarówno w branży, jak i dla InfoTEC, będzie pokazanie zrobotyzowanych i autonomicznych stanowisk do produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych – ważnym z tego względu, iż jako pierwsza polska firma zaprezentujemy rozwiązania autonomiczne na taką skalę, a dla branży istotne, gdyż rozwiązania znane z branży motoryzacyjnej z sukcesem zaczynają działać w branży meblarskiej.

Tak było w zeszłym roku! A jak będzie w tym?

 

Znajdź nas na targach Drema!

 

Na targach Drema 2019 będziemy obecni w 4 miejscach. Stoisko główne będzie znajdować się na hali nr. 5 (stoisko 22), gdzie będzie dużo przyszłości i innowacji. Na hali 5 będzie się również mieścić InfoTEC INKUBATOR wraz z Zakład Makerspace, gdzie wspólnie będziemy produkować budy dla schronisk oraz elementy mebli na potrzeby wydarzenia Drema Dzieciom. Na hali 7 i 8 zaprezentujemy dwie praktyczne strefy. Pierwsza na hali 7 będzie to GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI – więcej nt. tego wydarzenia w linku, natomiast na hali 8 pokażemy TAPICERNIA 4.0, a więcej na temat tej strefy w linku.

Kogo jeszcze możecie spotkać w strefach przez nas koordynowanych?

 

Oprócz maszyn i systemów CNC będziemy mogli również zapoznać się z ofertą produktową takich firma jak: Allcomp, AMATEC Polska, Blum, Drew-Met, Frontres, ICA, InfoCAM CABINET power by Abrys, ITA Tools, Kronospan, Lamello, Meble AD, Meble Mobi, PKO Leaisng, PUREKO, Ramaro, Schilsner, TopSolution

 

Przyjdź i zobacz najnowsze rozwiązania nagrodzone Złotym Medalem Drema 2019. Zapraszamy!

Do góry