fbpx

Dzień Otwarty w InfoTEC CNC 05.07.2021

 

 

 

Drugiego lipca, z okazji naszego Dnia Otwartego, po raz kolejny mieliśmy przyjemność zaprosić do nas gości z branży meblowej. Była to dla nas bardzo ważna okazja nie tylko do zaprezentowania zalet oferowanej przez nas technologii – cyfrowej stolarni mieszczącej się na zaledwie 240 mkw, ale też do rozmowy na temat bieżących potrzeb klientów oraz o przyszłych wyzwaniach branży, na które mamy rozwiązania już dziś.

 

Głównym tematem poruszanym tego dnia była polska branża meblowa, która znalazła się blisko punktu zwrotnego w swoim rozwoju. Postęp ekonomiczny całego kraju, rosnące płace oraz brak wyspecjalizowanej kadry stopniowo utrudniają konkurowanie niskimi kosztami produkcji. Ponadto, rosnący poziom automatyzacji na świecie oraz wschodzące kraje za wschodnią granicą sprawiają, iż polska powoli będzie tracić swoją atrakcyjność względem innych rynków.

 

Odpowiedzią na powyższe problemy było zaprezentowanie zebranym naszego pomysłu – kompletnej, cyfrowej stolarni do produkcji mebli na wymiar InfoTEC FACTORY. Podczas pokazu obsługiwało ją zaledwie dwóch pracowników, którzy przez ok. półtorej godziny prezentacji przeprowadzili wiercenie, rozkrój, etykietowanie, okleinowanie i konfekcję elementów z siedmiu płyt – wszystko to na zaledwie 240 metrach kwadratowych. Wielu gości zwróciło uwagę na nowość, czyli system iluminacji, który za pomocą diod LED wskazuje oczekiwaną szerokość kładzionej formatki. Pozwala to uniknąć przypadkowego, nieprawidłowego położenia materiału do obróbki.

 

To był bardzo satysfakcjonujący dzień i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Państwem.

 

wyślij maila na adres: warsztaty@infotec-cnc.com

lub zadzwoń pod numer: +48 690 414 450

 

 

Do góry