fbpx

Pokazy pracy maszyn InfoTEC CNC 10.04.2020

Pokazy pracy maszyn InfoTEC CNC // Bądźmy _ razem, zachowując _ dystans!

Jesteśmy gotowi, aby prowadzić dla Państwa pokazy z pracy naszych maszyn czy rozwiązań do automatyzacji produkcji w bezpieczny i komfortowy dla Państwa sposób. Przygotowaliśmy dwa sposoby prezentacji pracy maszyn na żywo, o których piszemy poniżej. Oczywiście nasi przedstawiciele handlowi są również do Państwa dyspozycji telefonicznej, czy w wideokonferencji.

Pokaz on-line w transmisji na żywo

 

Pierwszą propozycją jest pokaz prowadzony na żywo relacjonowany przez Internet. Ta forma prezentacji umożliwia Państwu obejrzenie pracy maszyny z dowolnego miejsca, w którym mają Państwo zasięg do Internetu — czy to w domu, czy w pracy. Zachęcamy również do odwiedzenia nas osobiście, gdzie zapewniliśmy odpowiednie warunki, aby naocznie zobaczyć pracę maszyny zachowując bezpieczeństwo, o czym piszemy poniżej.

Pokaz w siedzibie w specjalnej strefie

 

Drugą możliwością obejrzenia pokazu jest odwiedzenie nas w siedzibie firmy, gdzie przygotowaliśmy specjalną strefę, w której są Państwo odizolowani przez przezroczyste tworzywo sztuczne oraz są Państwo oddaleni na bezpieczną odległość od prowadzącego. Dodatkowo strefa jest w miejscu mocno wentylowanym. Te trzy rzeczy pozwalają zwiększyć Państwa bezpieczeństwo oraz przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

Zobacz jak wygląda strefa pokazów w InfoTEC CNC

 

 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania: kontakt.

 

Do góry