Pokaż galerię Ukryj galerię

Centrum belkowe i centrum do nestingu 24.01.2017

Przykład zastosowania hybrydowego centrum CNC

Centrum belkowe zintegrowane z centrum do nestingu

 

InfoTEC PRO Hybrid jest to hybryda łącząca dwa różne sposoby mocowania materiału w jednej maszynie. Łączy w sobie to co najlepsze z centrum belkowego i centrum do nestingu.

 

Centrum CNC InfoTEC PRO Hybrid jest nowością roku 2017 w ofercie InfoTEC CNC. Maszyna swą premierę miała na targach Drema w Poznaniu. W trakcie tego wydarzenia, było można pierwszy raz publicznie zobaczyć działanie maszyny na żywo. Od samego początku hybryda cieszyła się dużą ciekawością i zainteresowaniem wśród odwiedzających klientów. Dla tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w targach Drema przygotowaliśmy dwa filmy z przykładowym zastosowaniem sekcji centrum belkowego oraz sekcji centrum do nestingu. Jako przykład zastosowania użyliśmy doskonale znany system okuć Lamello.

PRO Hybrid – to co najlepsze z centrum belkowego i centrum do nestingu!

 

Centrum belkowo-nestingowe InfoTEC PRO Hybrid łączy to co najlepsze z centrum belkowego oraz centrum do nestingu. Z centrum belkowego posiada wszechstronną obróbkę różnymi agregatami, natomiast z centrum do nestingu optymalizację oraz szybkość rozkroju. Zestawienie dwóch sposobów mocowania znacznie poszerza możliwości wykorzystania maszyny CNC w procesie produkcji mebli twardych/skrzyniowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają uniwersalnego systemu do produkcji mebli w korzystniej cenie.

 

Szybkość, wszechstronność i doskonała jakość krawędzi!

Okucia Lamello – marka zobowiązuje!

 

Szwajcarska jakość i precyzja znana w branży meblowej!

 

Bardzo prosty i precyzyjny system połączeń meblowych Lamello, którego cechą szczególną jest wszechstronne zastosowanie oraz mocne połączenie bez użycia śrubek czy kleju.  Połączenia te występują w różnych modelach od całkowicie niewidocznych przez łączenie za pomocą imbus czy na obce pióro. Okucia Lamello są rozłączne, co sprawia, iż złożony mebel można rozłożyć i ponownie złożyć bez dodatkowych obróbek, czy użycia nowych okuć. Ważną cechą złączy Lamello jest to, iż pozwalają połączyć elementy meblowe pod różnymi kątami.

aspect ratio
Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry