fbpx

Centrum belkowe i centrum do nestingu 24.01.2017

Przykład zastosowania hybrydowego centrum CNC

 

 

Centrum belkowe zintegrowane z centrum do nestingu

 

InfoTEC PRO Hybrid jest to hybryda łącząca dwa różne sposoby mocowania materiału w jednej maszynie. Łączy w sobie to co najlepsze z centrum belkowego i centrum do nestingu.

 

Centrum CNC InfoTEC PRO Hybrid jest nowością roku 2017 w ofercie InfoTEC CNC. Maszyna swą premierę miała na targach Drema w Poznaniu. W trakcie tego wydarzenia, było można pierwszy raz publicznie zobaczyć działanie maszyny na żywo. Od samego początku hybryda cieszyła się dużą ciekawością i zainteresowaniem wśród odwiedzających klientów. Dla tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w targach Drema przygotowaliśmy dwa filmy z przykładowym zastosowaniem sekcji centrum belkowego oraz sekcji centrum do nestingu. Jako przykład zastosowania użyliśmy dwa systemy okuć. Innowacyjny system OVVO oraz doskonale znany system Lamello.

PRO Hybrid – to co najlepsze z centrum belkowego i centrum do nestingu!

 

Centrum belkowo-nestingowe InfoTEC PRO Hybrid łączy to co najlepsze z centrum belkowego oraz centrum do nestingu. Z centrum belkowego posiada wszechstronną obróbkę różnymi agregatami, natomiast z centrum do nestingu optymalizację oraz szybkość rozkroju. Zestawienie dwóch sposobów mocowania znacznie poszerza możliwości wykorzystania maszyny CNC w procesie produkcji mebli twardych/skrzyniowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają uniwersalnego systemu do produkcji mebli w korzystniej cenie.

 

Szybkość, wszechstronność i doskonała jakość krawędzi!

Okucia Lamello – marka zobowiązuje!

 

Szwajcarska jakość i precyzja znana w branży meblowej!

 

Bardzo prosty i precyzyjny system połączeń meblowych Lamello, którego cechą szczególną jest wszechstronne zastosowanie oraz mocne połączenie bez użycia śrubek czy kleju.  Połączenia te występują w różnych modelach od całkowicie niewidocznych przez łączenie za pomocą imbus czy na obce pióro. Okucia Lamello są rozłączne, co sprawia, iż złożony mebel można rozłożyć i ponownie złożyć bez dodatkowych obróbek, czy użycia nowych okuć. Ważną cechą złączy Lamello jest to, iż pozwalają połączyć elementy meblowe pod różnymi kątami,

Do góry