fbpx

IV Europejski Tydzień Leśny | LAS 2017 17.10.2017

Udział podopiecznych InfoTEC INKUBATOR na wystawie w Warszawie podczas Europejskiego Tygodnia Leśnego

Z radością informujemy, że INKUBATOR firmy InfoTEC CNC został zaproszony przez Ministerstwo Środowiska i Instytut Technologii Drewna na obchody IV Europejskiego Tygodnia Leśnego.

 

 

Celem tej międzynarodowej konferencji jest propagowanie zrównoważonej gospodarki leśnej w naszym kraju, a także w całej Europie. Towarzyszą temu liczne wydarzenia, w tym wystawa poświęcona wykorzystania drewna w różnych formach, m.in. w budownictwie czy w architekturze.

 

Podczas wystawy towarzyszącej Europejskiemu Tygodniowi Leśnemu LAS 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie można było zobaczyć m.in. meble parametryczne tworzone na indywidualne zamówienie klientów marki Playwood oraz ławkę Stowarzyszenia Freelab, zdobiącą na co dzień płytę nekielskiego rynku. Oba te projekty były ozdobą naszych stoisk na targach Drema 2017 i tam zostały zauważone przez organizatorów Europejskiego Tygodnia Leśnego. To podopieczni inicjatywy InfoTEC INKUBATOR.

InfoTEC INKUBATOR jest to idea, która ma na celu wspieranie ludzi młodych i kreatywnych, którzy chcą zrealizować swój pomysł na biznes, lecz nie posiadają odpowiedniej wiedzy czy też narzędzi. Projekt czy też osoba z pomysłem przystępując do INKUBATORA ma dostęp do technologii, przestrzeni biurowej, wparcia w pozyskiwaniu partnerów czy pomoc prawną i księgową oraz inne możliwości wsparcia, które uzależnione są od skomplikowania projektu.

 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, na spotkanie na kolejnych obchodach Europejskiego Tygodnia Leśnego. To ciekawa inicjatywa promująca współpracę różnych instytucji z biznesem. Jeszcze raz dziękujemy za to wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

 

 

Do góry