fbpx

Targi Drema 2020 28.08.2020

Mamy przyjemność zaprosić Państwa targi Drema 2020, które odbędą się od 15 do 18 września w Poznaniu.

Tegoroczną edycję targów Drema dedykujemy naszym Klientom, którzy motywują nas do działania i odkrywania nowych horyzontów. Jesteśmy dumni z tak licznego  grona zadowolonych użytkowników oraz z ciągle rosnącego zainteresowania naszymi rozwiązaniami.

Na targach Drema 2020, chcemy podziękować Wam — naszym Klientom, za to, że z nami jesteście oraz za inspirację, dzięki której spoglądamy w przyszłość i uwzględniamy potrzeby zarówno polskiej branży meblarskiej, jak i te indywidualne, dostarczając już dziś rozwiązania z przyszłości.

Pochylając się ku naszym Klientom, w trakcie 4 dni targów będą mogli Państwo podziwiać inspirującą galerię produktów naszych Klientów, takich jak: CSD – Centrum Stolarskie Dunajec, FM Silesia, Getler, KB CUT, Krispol, Meble AD, Notto, Pałgan Marek Usługi Stolarskie, Ramaro, Rood-Drew, Wajnert. Już w tej chwili serdecznie im dziękujemy za udostępnienie swoich produktów.

Dodatkowo, dla poszukujących wiedzy przygotowaliśmy szkolenia z projektowania i przygotowania produkcji mebli na wymiar pt. „Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?”. Szkolenie poprowadzą praktycy, którzy na co dzień mają do czynienia z produkcją mebli na wymiar, m.in.: Abrys System, BJ Pracownia i Osmodel.

Dla poszukujących innowacji przygotowaliśmy wydarzenia, które obejmują pokazy i prezentacje w takich zakresach tematycznych jak:

 

  • Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji mebli na wymiar dla małych i średnich firm.
  • Robotyzacja i automatyzacja w produkcji mebli tapicerowanych.
  • Robotyzacja i automatyzacja w produkcji domów prefabrykowanych.
  • Maszyny i urządzenia sterowane komputerowo wspierające proces produkcji.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa związanego z obecną sytuacją, projekt stoiska został tak opracowany, aby minimalizować kontakt nieznajomych osób przebywających na stoisku, a jego powierzchnia jest na tyle duża, że każdy utrzyma odpowiedni dystans. Oczywiście pamiętamy o dostępnie do masek oraz płynów do dezynfekcji.

Agenda 15-18.09.2020

 

11:00 – „Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?”

12:00 – Robotyzacja i automatyzacja w procesie produkcji mebli na wymiar dla małych i średnich firm.

14:00 – Robotyzacja i automatyzacja w produkcji mebli tapicerowanych.

Do góry