fbpx

Szybkie, niewidoczne łączenie elementów meblowych – OVVO®! 17.02.2017

Niewidoczne łączenie elementów meblowych nagrodzone medalem za innowacyjność!

System OVVO – innowacja dostępna już Polsce!

 

Innowacyjny system połączeń meblowych OVVO jest już dostępny w Polsce. Jest to  rewolucyjne rozwiązanie do łączenia elementów meblowych, które pozwala połączyć różne rodzaje materiałów bez użycia śrub czy kleju. Dodatkowo system połączeń meblowych OVVO jest niewidoczny po połączeniu. Warto również zaznaczyć, iż system ten jest rozłączny, czyli umożliwia rozłożenie mebla i ponownego  go złożenie, bez użycia nowych elementów czy śrub, klejów. Kolejnym atutem jest jego nieograniczone zastosowanie, można łączyć nim meble paczkowane, meble kuchenne, futryny drzwi, kabiny łazienkowe i wiele innych materiałów.

 

System OVVO został nagrodzony wieloma nagrodami, w tym Złotym Medalem na targach Drema w 2016r.

Innowacyjne, niewidoczne łączenie elementów meblowych jest już możliwe dzięki systemowi OVVO, który zagościł na Polskim rynku. System OVVO jest odpowiedzią na ciągłe poszukiwania przez projektantów i producentów mebli na nowoczesny system, który nie tylko pozwoli na pewne łączenie wielu różnych materiałów meblowych, ale również będzie niewidoczny dla końcowego odbiorcy.

 

System OVVO wprowadza dużą świeżość w zakresie możliwości projektowania, która całkowicie odmienia sposób łączenie materiałów w produkcji mebli, branży reklamowej, zabudowy targowej, kabin sanitarnych i wielu innych.  Projektom nadaje tak pożądaną estetykę, a projektantom otwiera ocean możliwości łączenia różnych materiałów w niewidoczny sposób.

Za pomocą systemu OVVO można łączyć dowolne materiały w różnych konfiguracjach. Idealnie sprawdza się w płycie wiórowej, mdf, sklejce, drewnie litym, HPL, Corianie, Plexiglas, PCV i wielu innych konglomeratach i niedrzewnych materiałach meblarskich. Największą zaletą sytemu jest to ,że pozwala na łączenie tak naprawdę dowolnego materiału bez użycia kleju, wkrętów ani innych materiałów dodatkowych.

 

Niewidoczny system połączeń OVVO składa się z 3 elementowej złączki z wzmocnionego tworzywa sztucznego, która łączy ze sobą dowolny materiał za pomocą wciśnięcia tzw. „clic”. Opatentowana konstrukcja złączki całkowicie eliminuję konieczność stosowania dodatkowych elementów takich jak np.: śrub, klejów oraz narzędzi podczas montażu. Łączenie na „clic” jest proste i intuicyjne,  a cała operacja składanie wymaga jedynie odpowiedniego przyłożenie do siebie elementów mebli i ściśnięcia ich, a dźwięk „clic” zapewnia nas, iż połączenie pewne.

System OVVO występuje w dwóch wersjach stałej i rozłącznej. System stały gwarantuje idealnie i mocne połączenie dowolnych elementów, natomiast opcja rozłączna dodatkowo umożliwia rozłożenie i ponowny montaż. Operacja demontażu i montażu nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ponieważ unikatowa konstrukcją gniazda ułatwia operację która sprowadza się do metody „przesuń i rozłóż”.

 

Zastosowanie:

 

  • OVVO® dla mebli do samodzielnego montażu – nigdy więcej kleju, śrubek, śrubokrętu
  • OVVO® do łączenia płyty meblowej – czas produkcji może skrócić o 30%, przestrzeń magazynowani zmniejszyć o 50%, a czas montażu nawet do 80% przy montażu
  • OVVO® do montażu futryn drzwiowych—niestandardowe rozwiązanie w łączeniu ram drzwi czy łączenia wstępnie wykończonych ościeżnic
  • OVVO® do indywidualnych potrzeb – sprawdza się również przy budowie stoisk targowych, zabudowy sklepów, projektach marketingowych czy produkcji kabin sanitarnych

 

Więcej o rewolucyjnym systemie połączeń otrzymają Państwo w dziale sprzedaży ITA TOOLS: tel.: +48 609 333 077, mail: biuro@ovvo.plwww.ovvo.pl

Artykuł na postawie danych dostarczonych przez firmę ITA TOOLS.

Do góry