Pokaż galerię Ukryj galerię

Instalacja frezarki CNC z serii Professional u producenta mebli. 06.05.2016

InfoTEC Professional przystosowana jako frezarka CNC do produkcji mebli twardych twardych.

Przed długim weekendem odbyła się kolejna instalacja frezarki CNC z serii Professional u klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Firma Pracowania Projektowa ProKOP oferuje swoim klientom wszechstronne usługi, od projektowania autorskich mebli wraz z wizualizacją przez własną produkcję, po instalację w wyznaczonym miejscu.

 

Pracownia Projektowa ProKOP myśląc o szybkości realizacji zamówień oraz o jakości produkowanych mebli zakupiła frezarkę CNC z serii Professional. Centrum obróbcze, gdyż frezarka CNC wyposażona jest w dodatkowo w automatyczny agregat wiertarski, umożliwia pełną kontrolę nad przebiegiem  procesu zamówienia i produkcji. Właściciel frezarki CNC może samodzielnie wypełniać czas pracy maszyny i ustawiać kolejność zleceń. Dodatkowo w „czasie rzeczywistym” może prowadzić kontrolę jakości wytwarzanych projektów, tym samym nie musi czekać, aż podwykonawca dostarczy elementy.

 

Faktem jest, iż frezarka CNC do produkcji mebli twardych znacznie ułatwia, przyspiesza i daje pewność kontrolę realizacji zamówień.

 

Pracowania Projektowa ProKOP wyróżnia się na tle konkurencji jakością swoich produktów oraz autorskimi, nowoczesnymi meblami. Od zeszłego tygodnia zwiększyła swoją konkurencyjność dzięki instalacji frezarki CNC z agregatem wiertarskim. Pracowania działa od lat 80 i tworzy rzeczy unikalne i wyjątkowe. W swojej pracy łączy tradycyjną metodę produkcji mebli z zaawansowaną technologią.

 

Więcej na temat firmy ProKOP: in-meb.pl

Więcej na temat frezarki CNC do produkcji mebli: pc@infotec-cnc.com

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry