fbpx
Pokaż galerię Ukryj galerię

Instalacja frezarki CNC z serii Professional. 06.05.2016

InfoTEC Professional przystosowana jako frezarka CNC do produkcji mebli twardych twardych.

Przed długim weekendem odbyła się kolejna instalacja frezarki CNC z serii Professional u klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Firma Pracowania Projektowa ProKOP oferuje swoim klientom wszechstronne usługi, od projektowania autorskich mebli wraz z wizualizacją przez własną produkcję, po instalację w wyznaczonym miejscu.

 

Pracownia Projektowa ProKOP myśląc o szybkości realizacji zamówień oraz o jakości produkowanych mebli zakupiła frezarkę CNC z serii Professional. Centrum obróbcze, gdyż frezarka CNC wyposażona jest w dodatkowo w automatyczny agregat wiertarski, umożliwia pełną kontrolę nad przebiegiem  procesu zamówienia i produkcji. Właściciel frezarki CNC może samodzielnie wypełniać czas pracy maszyny i ustawiać kolejność zleceń.

Dodatkowo w „czasie rzeczywistym” może prowadzić kontrolę jakości wytwarzanych projektów, tym samym nie musi czekać, aż podwykonawca dostarczy elementy.

 

Faktem jest, iż frezarka CNC do produkcji mebli twardych znacznie ułatwia, przyspiesza i daje pewność kontrolę realizacji zamówień.

 

Pracowania Projektowa ProKOP wyróżnia się na tle konkurencji jakością swoich produktów oraz autorskimi, nowoczesnymi meblami. Od zeszłego tygodnia zwiększyła swoją konkurencyjność dzięki instalacji frezarki CNC z agregatem wiertarskim. Pracowania działa od lat 80 i tworzy rzeczy unikalne i wyjątkowe. W swojej pracy łączy tradycyjną metodę produkcji mebli z zaawansowaną technologią.

 

Więcej na temat firmy ProKOP: in-meb.pl

Więcej na temat frezarki CNC do produkcji mebli: pc@infotec-cnc.com

Do góry