fbpx

Nowa Szkoła – firma, która wierzy w rozwój dzieci, tylko w przyjaznym otoczeniu. 10.08.2015

Centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS zainstalowane w Nowa Szkoła, by wspomóc realizacji misji firmy.

 

Nowa Szkoła – firma, która zakupiła centrum obróbcze CNC do produkcji mebli marki InfoTEC, działa z sukcesami na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. Ten czas pozwolił firmie zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę. Przedsiębiorstwo wyposaża przedszkola, szkoły i żłobki w specjalnie zaprojektowane meble przyjazne dzieciom. W swojej ofercie posiada również pomoce i materiały dydaktyczne.

Nowa Szkoła wierzy, iż inwestując w najnowsze technologie produkcyjne – np. w centrum obróbcze CNC InfoTEC 3121 PRO PLUS, oraz dbając o najwyższą jakość produktów, przyczynia się do stworzenia przyjaznego otoczenia dla dzieci. Natomiast przyjazna i kreatywna przestrzeń, pozwala dzieciom w pełni rozwijać swój potencjał i podejmować wciąż nowe wyzwania.

 

Przedsiębiorstwo przykładając dużą uwagę oferowanym produktom, pamięta jednocześnie o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). W ten sposób buduje silną markę, życzliwą i przyjazną wobec klientów, pracowników, dostawców oraz środowisku, chodź przyszłość dzieci jest nadal w centrum uwagi Nowej Szkoły.

 

Uczestniliśmy z aparatem podczas transportu centrum obróbczego CNC do Nowej Szkoły. Towarzyszyliśmy w trakcie załadunku maszyny CNC, jak i podczas jej rozładunku. Poniżej przedstawiamy małą fotorelację z tego wydarzenia.

 

Centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS obecnie jest już zainstalowane i wdrożone w technologię produkcji Nowej Szkoły.

Tym czasem zapraszamy do działu Video, gdzie znajdą Państwo inne ciekawe realizacje filmowe przedstawiające prace przemysłowych frezarek CNC marki InfoTEC.

 

 

Do góry