fbpx

Fabryka Mebli na Żywo | DremaSilesia 14.04.2019

InfoTEC CNC ponownie na targach DremaSilesia!

InfoTEC CNC oraz firma DREW-MET na targach DremaSilesia w Sosnowcu uruchomią 100 procentową produkcję mebli na żywo, będzie obejmować szeroko pojętą produkcję mebli skrzyniowych.

 

Jest to doskonała okazja, aby na żywo zapoznać się z nowoczesnym procesem cyfrowej produkcji oraz alternatywnymi sposobami sprzedaży mebli, które generują dodatkowe zyski. Będą również obecni ze swoimi produktami takie firmy jak BLUM i KRONOSPAN, którzy dostarczają to co najważniejsze w meblach – ergonomie i wzornictwo.

 

W ramach fabryki mebli na żywo odbędą się warsztaty stolarskie, pt.: „Cyfrowa produkcja i sprzedaż mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”.

 

InfoTEC WORKSHOP 2019 odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz pokażemy w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych, która jest nieuniknionym elementem przyszłości.

Fabryka to także:

  • Profesjonalne warsztaty dla producentów mebli
  • Cyfrowa produkcja mebli na żywo
  • Praktyczne porady i ekspercka wiedza

 

Fabryka to nie tylko wydarzenie targowe, ale także działania prospołecznie. Warto zaznaczyć, iż kuchnia pokazowa oraz kuchnia produkowana na żywo oprócz funkcji inspiracyjnej mają także wymiar odpowiedzialności społecznej. Przeznaczenie obu kuchni jest z góry określone, a ich cel jest jasny, mają pomóc potrzebującym.

 

Od początku całe przedsięwzięcie jest ukierunkowane. Po targach kuchnie mają zostać zamontowane u wybranych wcześniej potrzebujących osób i instytucjach.

 

Dziękujemy firmom:
Blum, Kronospan, Lamello, Meble AD
za pomoc w realizacji celu i zaangażowanie.

Do góry