fbpx

Meble MILO | Producent mebli na wymiar 18.12.2017

Przedstawiamy producenta mebli na wymiar Meble MILO.

Firma Meble MILO jest producentem mebli na wymiar, której głównym rynkiem jest Warszawa. Ofertę kieruje w szczególności do klientów indywidualnych, lecz potencjał firmy pozwala również produkcję nisko seryjną.

 

Elastyczność oraz doświadczenie pozwala firmie Meble MILO na szeroką realizację życzeń klienta, zarówno w formie oferowanych mebli, jak i ich wykończeniu. Od prostych form po przez stylowe gięte meble, od wykończenia w macie po połysk fortepianowy czy w fornirze. Duże możliwości produkcyjne sprawiają, iż Meble MILO cieszy się dużym zainteresowaniem oraz jest doceniana za jakość i szybkość realizacji zamówień. Więcej informacji nt. firmy znajdą Państwo na stronie: meblemilo.pl.

 

Wybierając maszynę CNC firma Meble MILO zaufała InfoTEC CNC i zainwestowała w frezarkę CNC InfoTEC 3121 E PLUS. Maszyna CNC wyposażona jest w niezbędne akcesoria do produkcji mebli, tj. przemysłowe wrzeciono oraz agregat wiertarski do wierceń wertykalnych. Frezarka wpłynęła na jakość oferowanych usług oraz na szybkość ich realizacji. Więcej informacji nt. maszyny otrzymają Państwo kontaktując się mailowo: sprzedaz@infotec-cnc.com

 

Do góry