fbpx


InfoTEC CNC | Polski producent maszyn CNC!

Marka z historią i tradycją!

 

Historia polskiego producenta maszyn CNC InfoTEC sięga lat 90. Impulsem do zbudowania pierwszej maszyny sterowanej komputerowo było zamiłowanie założycieli do postępu i innowacji. Od początku firma prowadzona jest z pasją i zaangażowaniem, a siłą napędową przedsiębiorstwa jest chęć ciągłego rozwoju i odwaga do tworzenia nowych perspektyw. Wytrwałość w realizowaniu wizji, jaką jest budowanie maszyn dla Profesjonalistów, sprawiły, iż marka InfoTEC CNC jako producent maszyn CNC jest synonimem jakości i innowacyjności, a dostarczane produkty cieszą się dużym uznaniem klientów, jak i ekspertów z branży.

Z tradycją w nowoczesność!

 

Dziś, producent maszyn CNC InfoTEC zajmuje mocną i ugruntowaną pozycję w branży producentów maszyn. Sukcesywnie i bezkompromisowo udoskonala swoje produkty oraz prowadzi własny dział badawczo-rozwojowy, który co roku wdraża nowoczesne rozwiązania. Ne bieżąco dopasowuje swoją ofertę do współczesnych oczekiwań branży. Innowacyjność produktów firmy InfoTEC CNC, nie tylko oddziałuje na konkurencyjność klienta na rynku, ale również, wpływa na zmniejszenie negatywnych oddziaływań przedsiębiorstwa na środowisko w procesie przemysłowej produkcji.

 

 

Polski producent! Europejska marka!

 

InfoTEC CNC jako uznany polski producent maszyn CNC na rodzimym rynku dzięki dynamicznemu rozwojowi pewnie wkracza na światową arenę. Ekspansja na zagraniczne rynki pozwoliła zawiązać współpracę z wieloma dystrybutorami na różnych kontynentach, w tym m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Egipcie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Szwecji. Partnerzy promują nie tylko markę InfoTEC CNC, ale przede wszystkim polską myśl technologiczną.

Marka z wyróżnieniem!

 

Maszyny InfoTEC CNC regularnie zdobywają uznanie wśród specjalistów. Od początku działalności firma kilkunastokrotnie otrzymywała nagrody i wyróżnienia za innowacyjność swoich rozwiązań oraz za wpływ w rozwój polskiej myśli technologicznej. Jesteśmy dumni, iż nasze produkty są doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów. Wierzymy, że z roku na rok będziemy dostarczać coraz bardziej zaawansowane technologie CNC, które odzwierciedlają potrzeby polskich przedsiębiorców i pomogą im konkurować na rodzimym rynku jak i na międzynarodowej arenie.

Definicja jakości maszyn InfoTEC CNC

 

Produkcja maszyn CNC InfoTEC CNC opiera się o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 20. działalności. Projektowanie oraz budowa maszyn CNC odbywa się według ściśle określonych procedur kontroli jakości oraz testów syntetycznych i praktycznych. Cały proces jest szczegółowo zaprojektowany, aby dostarczać najwyższej jakości maszyny, w których zastosowane są zarówno najnowsze technologie stosowane w branży CNC, jak i sprawdzone rozwiązania gwarantujące niezawodność i długoletnie użytkowanie.

Do góry