fbpx


Badania i Rozwój

Świadome decyzje oparte o badania i testy.

 

InfoTEC CNC jako jeden z czołowych producentów maszyn nieprzerwanie prowadzi badania nad rozwojem swoich produktów. Udoskonala je oraz poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań, które dopasowane są do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Posiada własny dział badawczo-rozwojowy, składający się z doświadczonych praktyków oraz współpracuje z naukowcami, jak również z jednostkami badawczymi i naukowymi. Efektem pracy badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez InfoTEC CNC na przestrzeni kilku lat jest uzyskanie szeregu pozytywnych opinii i patentów w Urzędzie Patentoweowym RP i EUIPO.

 

Przyszłość ma nowe imię!

 

W 2018 odbyła się premiera nowego projektu firmy InfoTEC CNC, InfoTEC ENGINEERING. Celem nowo powołanej jednostki, jest projektowanie  i optymalizacja procesów produkcyjnych, które mają pozytywny wpływ na efektywność  i rentowność produkcji. Oferta oparta jest na szeregu badań i dedykowana jest dla konkretnego odbiorcy. Nowa kadra połączona z doświadczonym działem konstrukcji InfoTEC CNC daje gwarancję spełnienia indywidualnych oczekiwań klienta.

 

InfoTEC ENGINEERING jest to odpowiedź na zbliżającą się przyszłość, która w najbliższym czasie zawita do Polski. Projektowanie procesów produkcyjnych nie będzie już domeną dużych fabryk, a coraz częściej będą jej potrzebować mniejsze i średnie przedsiębiorca.

Do góry