fbpx


InfoTEC INKUBATOR

Idee, koncepcje i pomysły projektów, tlące się w głowach, to zwykle początek wielkiej przygody w biznesie.
A najlepszy biznes, to ten zrealizowany.

InfoTEC INKUBATOR jest to inicjatywa, która promuje wspieranie młodego, ambitnego pokolenia w rozwoju zawodowym oraz w zdobywaniu doświadczenia w biznesie. Projekt kierowany jest głównie do studentów oraz do ludzi z pomysłem. Założeniem INKUBATORA jest wspieranie kreatywnych osoby w tworzeniu własnego biznesu czy wprowadzeniu na rynek własnego produktu. InfoTEC INKUBATOR otwarty jest na osoby, które chcą urzeczywistnić własną koncepcję, lecz nie wiedzą jak to zrobić lub nie posiadają odpowiedniego zaplecza.

Zastanawiasz się jak wygląda proces inkubacji?

 

Każdy projekt podlega analizie pod kątem przyszłego sukcesu w biznesie przez zespół specjalistów. Zespół składa się z praktyków przedsiębiorczości, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie w różnych branżach. Do kolejnego etapu kwalifikują się tylko te projekty, które zainspirują zarówno specjalistów, jak i zarząd InfoTEC CNC. Drugi etap polegać będzie na indywidualnych konsultacjach z pomysłodawcą oraz z wybranymi przedstawicielami INKUBATORA. Ostatnim, trzecim etapem będzie proces inkubacji. Sam proces inkubacji zależy od zaawansowania projektu, od indywidualnych negocjacji oraz od przewidywanego sukcesu na rozwiniętym rynku.

Co możesz zyskać dzięki InfoTEC INKUBATOR?

 

Pomagamy zrealizować i wprowadzić na konkurencyjny rynek Twoją wizję czy projekt. W tym celu uruchomiliśmy kilka narzędzi, które wesprą Twoją przedsiębiorczość w rozwoju, są to m.in.:

 

  • dostęp do technologii
  • szkolenia oraz mentoring praktyków przedsiębiorczości
  • przestrzeń biurową
  • wsparcie w pozyskiwaniu partnerów
  • szerokie kontakty w różnych branżach
  • promocję na międzynarodowych targach i konferencjach
  • pomoc prawną i księgową
  • oraz inne potrzebne w zależności od projektu

Pamiętaj jednak, że przystępujesz do INKUBATORA, a jego zadaniem jest wytworzenie „mikroprzestrzeni” o sprzyjających warunkach, które wpływają na stabilną pozycję do rozwoju i sprzyjają możliwości szybkiego sukcesu, ale czy go osiągniesz będzie w duże mierze zależało od Ciebie i Twojego zaangażowania.

Wypełnij formularz i zgłoś swój pomysł do inkubacji.
Pamiętaj, im lepiej przedstawisz swój pomysł, tym większe masz szanse na inkubację.

Nie widzisz poprawnie formularza? Sprawdź na Google

Zainspiruj nas pomysłem, a my zainspirujemy Cię do działania!

Do góry