fbpx


Oferta InfoTEC CNC

Dajemy więcej niż tylko CNC!

Wykraczamy dalej, niż tylko sprzedaż maszyn CNC!

InfoTEC CNC daje więcej, niż tylko maszyny CNC. Oferta InfoTEC CNC wykracza po za sprzedaż maszyn CNC. Zapewnia również dodatkowe usługi, które gwarantują łatwość oraz wysoki komfort zakupu i użytkowania maszyn. Cały proces zakupowy jest tak opracowany, aby jak najlepiej dopasować produkt pod oczekiwania klienta i jednocześnie zachować klarowność umowy i parametrów maszyny. Dodatkowo, każdy klient ma zapewnione wsparcie po-sprzedażowe, które pozwala płynnie rozpocząć pracę na nowym urządzeniu oraz korzystać z niego bezproblemowo przez długi okres czasu.

 

Zakres oferty InfoTEC CNC obejmuje:

 

  • przemysłową technologię produkcji maszyn
  • konsulting finansowy
  • doradztwo techniczne
  • wsparcie technologiczne
  • kurs CNC oraz szkolenie praktyczne
  • dożywotnia zdalna pomoc.

Przemysłowa technologia CNC

 

Główną działalnością firmy polskiego producenta maszyn CNC InfoTEC CNC jest projektowanie oraz produkcja przemysłowych maszyny CNC. Wszystkie procesy produkcyjne są starannie zaplanowane i przeprowadzone z szczegółową kontrolą jakości, tak by zapewnić klientowi produkty najwyższej jakości, które będą pracować bezawaryjnie przez wiele lat.

Konsulting finansowy

 

Współpraca z setkami klientów oraz z wieloma instytucjami finansującymi, w tym firmami obsługującymi dotację, pozwoliła firmie InfoTEC CNC uzyskać wiedzę nt. finansowania inwestycji biznesowych oraz rekomendować najkorzystniejsze rozwiązania dla klienta.

Doradztwo techniczne

 

InfoTEC CNC zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnej konfiguracji maszyn CNC. Wykwalifikowana kadra handlowców oraz doświadczenie z wdrożeń setek systemów CNC, sprawiło, iż firma InfoTEC świadczy doradztwo na najwyższym poziomie, tak by proponowana technologia CNC w pełni spełniała oczekiwania klienta w zakresie procesu technologicznego produkcji.

Wsparcie technologiczne

 

Wsparcie technologiczne dla nowych klientów jest jednym z kluczowych udogodnień wynikających ze współpracy z firmą InfoTEC CNC. Dzięki np. wsparciu w doborze odpowiednich narzędzi oraz parametrów obróbki materiału, klient może oszczędzić czas na poszukiwaniu informacji i skoncentrować się wyłącznie na rzeczach dla niego ważnych. Wsparcie udzielane jest dożywotnie każdemu klientowi firmy InfoTEC CNC.

Kurs CNC oraz szkolenie praktyczne

 

Kurs na operatora CNC z umiejętności projektowania oraz obsługi oferowanych maszyn zapewniony jest dla każdego nowego klienta. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Kurs CNC prowadzony jest przez wykwalifikowanych techników, którzy w prosty i przystępny sposób przekażą wiedzę i umiejętności. Kurs dla nowych klientów jest nieodpłatny. Istniej również wykupienie w późniejszym okresie szkoleń dokształcających dla np. nowych operatorów lub dla poszerzenia wiedzy.

Dożywotnia zdalna pomoc

 

W całym okresie użytkowania maszyny klient ma możliwość skorzystania z zdalnej pomocy oraz diagnozy. Usługa ta pozwala w szybki sposób uzyskać informacje nt. potencjalnej awarii czy rozwiązać problem. Z praktyki wynika, iż większość niedogodności można rozwiązać właśnie dzięki możliwości zdalnej pomocy.

Mariusz Czapliński, Dyrektor ds. Produkcji
z Investment Trading Consulting sp. z o.o.

 

„Jesteśmy dumni, że nasza firma jest utożsamiana z wysoką jakością, solidnością i niezawodnością!

 

Osiągnęliśmy tą opinie poprzez ciężką, systematyczną pracę oraz za sprawą takich partnerów biznesowych, jak firma InfoTEC z Zasutowa. Gdyż z takimi dostawcami można budować prawdziwy biznes. Są solidnymi fachowcami, posiadającymi ogromną wiedzę na temat swojej branży, a maszyny wychodzące „spod ich rąk” wyróżniają się jakością i niezawodnością.”

Do góry