fbpx

Roja Kuchnie | Meble na wymiar 11.11.2017

Z wizytą u klienta Roja Kuchnie, producenta frontów oraz mebli na wymiar.

Producent frontów oraz mebli na wymiar firma Roja Kuchnie swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz różnych instytucji oraz firm. Jest to przedsiębiorstwo o rodzinnym charakterze, które specjalizuje się w produkcji frontów, mebli kuchennych, mebli wnękowych, mebli na wymiar oraz inne różnego rodzaju meble skrzyniowe.

 

 

Roja Kuchnie posiada własny park maszynowy, który zapewnia im pełną kontrolę nad jakością oraz terminowością zleconych usług, jak również daje gwarancję świadczenia usług w pełnym zakresie.

 

 

InfoTEC CNC był dostawcą centrum obróbczego InfoTEC 3121Professional z agregatem wiertarski. Jak sam właściciel mówi, był to zakup w przysłowiową 10. Inwestycja w maszynę CNC przyczyniła się do jeszcze lepszej jakości oferowanych produktów, szczególnie tych, które są powielane. Właściciel wspomniał nam również, iż na początku obawiał się zakupu, że ciężko będzie mu zapewnić taką ilość zleceń, aby maszyna była w pełni niewykorzystywana. Po obliczeniach i podejściu ściśle biznesowym, przekonał się do tego, iż maszyna nie musi pracować w dwóch zmianach, wystarczy, iż będzie pracować kilka godzin dziennie. Okazało się iż jest to inwestycja, która na siebie zarabia.

 

Jeśli są Państwo ciekawi w jaki sposób właściciel Roja Kuchnia obliczył opłacalność inwestycji zapraszamy do kontaktu.

Do góry