fbpx

Producent mebli tapicerowanych, Meble Bugajski 01.09.2015

Producent mebli tapicerowanych, Meble Bugajski oraz InfoTEC CNC - łączy nas pasja! Pasja do mebli i do maszyn CNC!

 

Producent mebli – Meble Bugajski z Nowej Sącza, właśnie otrzymał nowe centrum obróbcze do

produkcji mebli tapicerowanych.  Jest to pierwszy model z serii PRO PLUS (automatyczne centra obróbcze CNC) z nową sztywniejszą obudową, która zapewnia większe bezpieczeństwo operatora i

osób przebywających w pobliżu.

Firma Meble Bugajski  działa w branży meblarskiej od 1994r. Obecnie jest liderem na rynku lokalnym. Od początku działalności przedsiębiorstwa właściciel podchodził z pasją do produkcji mebli tapicerowanych, oferując przy tym szerokie spektrum mebli. Począwszy od klasycznych zestawów wypoczynkowych Meble Bugajski, po ekskluzywną linię MB Design. Meble Bugajski realizuje również zamówienia nietypowe. Łączą w sobie wizję i pomysły klienta oraz doświadczenie i pasję firmy.

 

 

Mocne oraz automatyczne centrum obróbcze do produkcji mebli tapicerowanych InfoTEC 3121 PRO PLUS, wyróżnia się wysoką wydajnością oraz elastycznością w zakresie produkcji różnorodnych modeli mebli. Proces obróbki płyt meblowych przebiega w pełni automatycznie. Od załadunku, przez rozkrój do 3. płyt jednocześnie z zastosowaniem zaawansowanego algorytmu nestingu, po automatyczny rozładunek gotowych elementów. Dodatkowo łatwość eksportu plików w formacie dxf czy dwg z programów projektowych do maszyny CNC znacznie ułatwia wdrożenie nowego modelu do produkcji czy realizację zamówienia na życzenie klienta.

 

Więcej informacji nt. centrum obróbczego do produkcji mebli tapicerowanych InfoTEC 3121 PRO PLUS uzyskają Państwo u doradców InfoTEC CNC.

 

Piotr Czaiński – tel.: +48 512 415 420; @: pc@infotec-cnc.com

Błażej Celak – tel.: +48 787 248 946; @ bc@infotec-cnc.com

Do góry