fbpx

Projektowanie i produkcja opakowań! 16.02.2017

Projektowanie i produkcja opakowań!
Pierwsza edycja warsztatów InfoTEC dla branży poligrafii i reklamy.

Projektowanie i produkcja opakowań na warsztatach InfoTEC CNC odbędzie się już w najbliższą środę, 22.02.2017r.. Wraz z oficjalnym dystrybutorem oprogramowania PICADOR dedykowanym do:

 

  • projektowania i produkcji opakowań,
  • standów reklamowych POS,
  • parametryzacji opakowań,
  • planowania paletyzacji i transportu,
  • wizualizacji 2D i 3D,

 

przeprowadzimy 1. warsztaty skierowane do producentów opakowań, do firm poligraficznych oraz agencji reklamowych.

Warsztaty będą miały charakter teroetyczno-praktyczny, co pozwoli każdemu uczestnikowi zapoznać się z nowoczesną technologią produkcji opakowań oraz materiałów wspierających sprzedaż. Goście będą mieli również sposobność osobiście sprawdzić jak bardzo przydatne są te narzędzie w współczesnym biznesie. Jutro zaczyna się dziś!

 

Oprogramowanie PICADOR jest prostym i intuicyjnym narzędziem do projektowania opakowań oraz do przygotowywania cyfrowych wykrojników przenoszonych bezpośrednio do systemów tnących. Rozwiązanie to pozwala w szybki sposób zaprojektować model opakowania i przedstawić go klientowi w wizualizacji 3D, co zdecydowanie ułatwi podjęcie decyzji o zakupie. Potencjalny klient nie musi wówczas ponosić ogromnych kosztów finansowych oraz czasowych na przygotowanie wykrojnika dla prototypu.

Wraz z programem PICADOR współpracują systemy tnące marki InfoTEC CNC. Cyfrowe plotery tnące InfoTEC CNC zostały zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w cyfrowej produkcji opakowań. W branży druku cyfryzacja jest już znana od lat, natomiast dopiero teraz zaczyna oddziaływać na ostateczne wykańczanie materiału. Systemy tnące InfoTEC CNCdają nieskończoną wszechstronność i doskonale nadają się do wytwarzania niskonakładowego, jak i pojedynczego.

 

Więcej informacji na temat systemów tnących znajdą Państwo na stronie: systemy tnące, bądź bezpośrednio u przedstawicieli: kontakt.

 

Zapisy na warsztaty z projektowania i produkcji opakowań prowadzi p. Mirosław Barski: mb@infotec-cnc.com; +48 512 790 012.

Do góry