fbpx

Zakład stolarski Lassak Zakopane | Tradycja z nowoczesnością 14.05.2015

W odwiedzinach w zakładzie stolarskim p. Andrzeja Lassaka

Pan Andrzej Lassak stolarz z pasji i zawodu pochodzi z okolic Zakopanego. Na co dzień jest aktywnym przedsiębiorcą i sołtysem we wsi Ząb. Jako przedsiębiorca zajmuje się prowadzeniem zakładu stolarskiego z tradycyjnym rzemiosłem oraz od niedawna, kierując się ku nowoczesności, obróbką drewna na maszynie CNC.

 

Jego główną działalnością jest:

 

  • budowa domów z bali wg. tradycyjnych technologii,
  • stolarka okienna oraz drzwiowa,
  • produkcja mebli regionalnych i stylizowanych
  • oraz wiele innych usług związanych ze stolarką i ciesielstwem.

 

Współpraca z firmą InfoTEC CNC rozpoczęła się od polecenia maszyn InfoTEC przez jednego z jego znajomych. Następnie wymienił się kilkoma mailami z przedstawicielami firmy, której efektem był zakup ekonomicznego plotera frezującego CNC InfoTEC z serii F.

 

Przy zakupie frezarki CNC InfoTEC 2015 F – jak sam przyznał, kierował się rozwojem swojej działalności oraz podołaniu coraz to większym oczekiwaniom jakie stawia współczesny rynek – szybkość, dokładność, wielofunkcyjność. W rozmowie, opowiedział też nam, iż jest to jego pierwsza maszyna CNC na której zamierza się nauczyć obróbki drewna na obrabiarce CNC, ale już myśli o zakupie większej z serii Energy lub Professional z dodatkowymi akcesoriami, które jeszcze w większym stopniu pozwolą na rozszerzenie możliwości i elastyczności produkcji.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony p. Lassaka, www.lassak.pl

Do góry