fbpx

Ploter tnący CNC InfoTEC C-Cut | Premiera na targach RemaDays! 19.02.2016

Ploter tnący CNC InfoTEC C-Cut, w dniu premiery zdobywa nagrodę za innowację!

 

Premiera cutter’a InfoTEC 1216 C-Cut odbyła się na targach reklamy RemaDays 2016. W pierwszy dzień targów przyznawane były wyróżnienia za innowacyjność, użyteczność oraz za konkurencyjność rozwiązania w stosunku do rynku.

 

Jest nam ogromnie miło poinformować, iż w tym dniu, ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut otrzymał nagrodę za w/w cechy. Informacja o nagrodzie była tym bardziej zaskakująca, gdyż był to pierwszy dzień premiery cutter’a.

 

Ploter tnący InfoTEC 1216 C-Cut jest odpowiedzią na nowy trend w branży reklamowej. Obecny kierunek produkcji reklam przestrzennych opiera się na ekologicznych i stosunkowo tanich materiałach, tj.: karton, tektura, surowce drewnopochodne. Tendencja ta spowodowana jest szybką i częstą zmianą ekspozycji.

 

 

 

Cutter InfoTEC C-Cut przystosowany jest do efektywnego, szybkiego prototypowania oraz do produkcji niskonakładowej. Wszechstronne narzędzia oraz pas transmisyjny (conveyor) znacznie zwiększają możliwości obróbki różnego rodzaju materiału oraz jego przepustowość produkcyjną.

 

Ploter tnący C-Cut wyposażony jest w bigownik, głowicę z nożem oscylacyjnym oraz nożem wleczonym, nóż do cięcia pod kątem, głowicę frezującą oraz kamerę do wideo-pozycjonowania markerów. Dzięki zoptymalizowanego wyposażenia ploter idealnie sprawdza się przy produkcji ekspozytorów POP, POS, znaków informacyjnych, identyfikacji wizualnej, przestrzennej grafiki czy stoisk targowych. (przykłady zastosowań przedstawiono w galerii po prawej stronie)

 

Zestawienie narzędzi plotera tnącego C-Cut skonfigurowano pod kątem obróbki tektury falistej, wielowarstwowej, kartonu re-board (plater miodu), kartonu, dispa, mdf, dibond, tworzyw sztucznych, foli oraz wielu innych stosowanych w reklamie do wspierania sprzedaży. Dodatkową funkcją jest zwiększającą przepływ produkcji jest możliwość cięcia materiału z roli.

 

 

Więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio u doradcy technicznego: Piotr Czaiński – tel.: +48 512 415 420, @: pc@infotec-cnc.com

Do góry