fbpx

Drema 2020 | relacja z targów 24.09.2020

Targi Drema 2020 odbyły się w trudnym dla Świata okresie. Wszechobecna pandemia Kononawirusa wkradła się w nasze życie, zasiała niepewność, obawę o najbliższych oraz o przyszłość. Powstały ograniczenia, które nie pozwalały na normalne relacje międzyludzkie, zarówno na podłożu prywatnym, jak i służbowym. Targi odbyły się w „okienku” obostrzeń rządowych i, mimo że mieliśmy pełno obaw, czy klienci odwiedzą nas na tegorocznej wystawie, wierzyliśmy, że będą to dla nas jedne z najważniejszych targów. Liczne grono Przyjaciół i Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Drema 2020, pokazali solidarność polskich przedsiębiorców w dążeniu do lepszego jutra, do wspierania polskiej gospodarki i budowania nowych, silniejszych relacji. Jesteśmy dumni! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Tegoroczną edycję targów Drema dedykowaliśmy naszym Klientom. Wraz z nimi stworzyliśmy wystawę, która ukazywała ich wysoki profesjonalizmy, estetykę oraz kreatywność, a z drugiej strony zobrazowała możliwości zastosowania naszych rozwiązań. Serdecznie dziękujemy firmom: CDS – Centrum Stolarskie Dunajec, Drew-Pin, GettlerHukkiKBCUTKrispol, Meble AD, NottoRamaro, Silesia Drzwi, Usługi Stolarskie Marek Pałgan, Wajnert za wspólne zaangażowanie, oraz wspaniałą galerię, wyjątkowych produktów.

 

Oczywiście nie zabrakło nowości oraz inspirujących idei na temat zautomatyzowanego i zrobotyzowanego procesu produkcji mebli na wymiar, oraz mebli tapicerowanych

Do góry