fbpx

Drema 2015 już za 8 tygodni! 12.08.2015

Największe targi branży drewnianej i przemysłu meblarskiego w Polsce – Drema 2015!

 

Już 31. MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) goszczą targi Drema poświęcone całej branży drzewnej oraz meblarskiej. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema ukierunkowane są na „technologie jutra”, która jest prezentowana już „dziś”.

 

Na targach Drema najmocniejsi producenci i dostawcy z branży wytyczają nowe kierunki rozwoju na najbliższe 12 miesięcy. Prezentują najnowsze narzędzia i maszyny do sektora drzewnego oraz meblarskiego. Jest to świetna okoliczność, aby w praktyce zapoznać się z ich ofertą i zaawansowanymi technologiami obróbki drewna. Targi Drema kierowane są do producentów, kooperantów oraz dystrybutorów i dostawców materiałów czy podzespołów.

 

Obecność na targach jest również idealną okazja, aby poznać osobiście przedstawicieli firm i zacząć budować relacje oparte na zaufaniu, które są najwyższą wartością w biznesie. Tworząc mocny fundament współpracy, można we własnej osobie rozpocząć debatę nad najważniejszymi kwestiami i przekonać się z kim jest nam najlepiej zawiązać kooperację. Dodatkowo jest też sposobność, aby na miejscu przetestować w działaniu dany produkt, którym jesteśmy zainteresowani.

 

Podczas tegorocznej edycji targów Drema, InfoTEC CNC zaprezentuje mocne i wydajne centra obróbcze do nestingu oraz obróbki płyt meblowych klasy premium. Prezentowane centra obróbcze CNC będą zaprojektowane i skonfigurowane do produkcji mebli tapicerowanych (stelaży meblowych) oraz do produkcji mebli twardych (skrzyniowych).

 

InfoTEC pokarze również, nowoczesne rozwiązanie do rozkroju skór i tekstyliów. Dodatkowo, przedstawiciele firmy osobiście wytłumaczą zainteresowanym w jaki sposób można zmaksymalizować wydajność produkcji, zmniejszyć powstawanie odpadów oraz zwiększyć rentowność produkcji z wykorzystaniem przemysłowych maszyn CNC marki InfoTEC.

 

Zapraszamy do hali 6A, w której znajdują się najsilniejsze marki. InfoTEC CNC również znalazł się w gronie mocnych i solidnych producentów maszyn CNC klasy premium i będzie obecny na stoisku nr. 9.

 

Do góry