fbpx

re-EVOLUCJA maszyn CNC 24.09.2018

Ultranowoczesne maszyny CNC!

Z myślą o kliencie!

 

re-EVOLUCYJNE maszyny CNC InfoTEC EVOLUTION zostały zaprojektowane z myślą o współczesnych potrzebach klientów oraz z perspektywą rozwoju polskiego przemysłu meblarskiego. Cyfrowa produkcja zawitała na stałe w polskiej branży meblarskiej, która stwarza nowe horyzonty dla polskich producentów mebli. InfoTEC CNC widząca zmiany jakie zachodzą w jednej z głównych gałęzi polskiej gospodarki, zaprojektował innowacyjne maszyny CNC jutra, które dostępne są już dziś.

 

Zespół konstruktorów InfoTEC CNC pracę rozpoczął od opracowania nowego łoża maszyny, które stanowi solidną podstawę dla wszystkich podzespołów roboczych CNC oraz pozwala na przeniesienie większych obciążeń podczas pracy z wyższymi parametrami obróbki przy zachowaniu jej jakości. Kolejnym etapem było opracowanie zoptymalizowanie konstrukcji maszyny, która umożliwiła m.in. na zwiększenie sztywności bramy, na mniejsze zużycie układów liniowych oraz przeniesienia napędu, możliwość szybszego serwisowania oraz zwiększenie bezpieczeństwa operatora, jak również na ergonomię użytkowania.

 

Nowe modele!

 

Obecnie w serii EVOLUTION wyróżniamy trzy nowe modele:

 

  1. EVO
  2. PRO EVO
  3. PRO EVO PLUS

 

Każdy model z serii EVOLUTION jest dedykowany dla innego klienta. Każdy posiada odrębne walory, lecz łączy je kilka rzeczy, m.in.: doskonała jakość, konkurencyjna cena oraz możliwość indywidualnego dopasowania do własnych potrzeb.

EVO | READY FOR HARD WORK

 

Maszyny CNC z serii InfoTEC EVOLUTION są w pełni konfigurowalne, co pozwala klientowi dopasowywać centrum względem swoich potrzeb. Rozmiar pola roboczego, prześwit czy moc wrzeciona są to podstawowe parametry do wyboru. Dodatkowo klient może wybrać konstrukcję maszyny, która odpowiada jego profilowi produkcji oraz jego oczekiwaniom co do wydajności. Pozwala to zoptymalizować procesy produkcyjne klienta oraz koszty zakupu i serwisowania.

 

Do góry