fbpx
Pokaż galerię Ukryj galerię

Cieszą nas sukcesy naszych klientów! 01.06.2016

Jesteśmy dumni z naszego klienta Meliński Minuth i z jego wartości w podejściu do biznesu!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma Meliński Minuth została wyróżniona w XIII edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii „Średni Przedsiębiorca”, tym bardziej, iż jest to nasz wieloletni klient.

 

Do tytułu zgłoszono 100 firm z czego 36 zakwalifikowało się do drugiego etapu, z których wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach. Jak wspomnieliśmy wcześniej firma Meliński Minuth otrzymała nagrodę Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii „Średni Przedsiębiorca”.

Warto również zaznaczyć, iż Meliński Minuth jest regularnie wyróżniany za swoją działalność. Będąc jednym z liderów w branży zabudowy targowej oraz reklamy wizualnej otrzymuje nagrody za swoje produkty. Na przestrzeni wieloletniej działalności otrzymali m.in.:

 

  • 9 medali oraz 11 wyróżnień w konkursie na „Stoisko Roku”,
  • 49 nagród Acanthus Aureus,
  • 11 Złotych, 6 Srebrnych oaz 10 Brązowych Medali MTP.*

 

W ostatnim roku 2015 otrzymali m.in. nagrodę za najlepszą ekspozycję targową roku 2015 do 50 mk.

Nagrody i wyróżniania nie są jedynym potwierdzeniem wartości firmy. Firmie Meliński Miniuth zaufało wielu wpływowych klientów z Polski, jak i z zagranicy, t.j.: KIA, Renault, Satel, Marmite czy Orlen Asfalt.

 

Jesteśmy dumni z Meliński Miniuth oraz z zaufania jakim nas obdarzył. Cieszy nas, że mamy możliwość choć trochę przyczynić się do jego sukcesów. Choć trochę, ponieważ wiemy ile trudu, doświadczenia oraz wysiłku trzeba włożyć, by wykorzystać swój potencjał i stać się profesjonalistą w swojej branży i aby nasze produkty mogły brać w tym czynny udział.

 

*dane ze strony firmy Meliński Miniuth
Do góry