fbpx

Targi Drema 2014 | Targi z historią! 25.09.2014

Targi Drema 2014 | 30 edycja najważniejszych targów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego.

Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji targów Drema 2014 zapisaliśmy się w historii jako producent, który został wyróżniony prestiżową nagrodą, Złotym Medalem MTP.

Złoty Medal MTP przyznawany jest przez Komisję Sędziowską składająca się z najwybitniejszych ekspertów z branży. Natomiast uhonorowywane są tylko produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością i innowacyjnością.

Firma InfoTEC otrzymała ją za topowy model centrum obróbcze CNC InfoTEC 3121 PRO PLUS przeznaczony do efektywnego rozkroju materiałów drewnopochodnych.

Oprócz wyróżnionego Złotym Medalem MTP produktu, na stoisku można było zobaczyć i przetestować nowoczesny Cutter CNC InfoTEC 3025 C XL. Zaprojektowany jest do automatycznego rozkroju materiałów używanych w branży meblarskiej. InfoTEC CNC wystawił również centrum frezujące InfoTEC 4121 Professional, które było przygotowane pod stół odbiorczy oraz posiadało takie akcesoria jak: automatyczna wymiana narzędzi, system czyszczenia stołu roboczego i odciągu wiórów oraz stół próżniowy.

Więcej o targach można znaleźć na stronie SuperExpo.com

Do góry