fbpx

Frezarka do lodu w roli głównej | fabryka lodu w Prusice 17.08.2015

Frezarka do lodu InfoTEC ICE | maszyna do frezowania w lodzie gwiazdą w TVN.

 

Wczoraj przedpołudniem naszego klienta – fabryka lodu ICE ART z Prusic, odwiedził TVN. Oprócz przedstawienia działalności firmy ICE ART, jedną z gwiazd programu była maszyna do rzeźbienia w lodzie naszej produkcji – frezarka do lodu InfoTEC ICE.

Firma ICE ART jest liderem na polskim rynku w produkcji lodu na skalę przemysłową. Główną działalnością firmy jest produkcja kostek lodu oraz rzeźbienie w lodzie metodami tradycyjnymi. Niemniej jednak, w parku maszyn posiadają frezarkę do lodu InfoTEC, która umożliwia im szybką realizację zamówień, oraz dużą powtarzalność wykonywanych rzeźb.

Rzeźbienie za pomocą frezarki CNC jest metodą szczególnie opłacalną, ponieważ wykonywanie form do odlewów lodowych rzeźb jest drogie i rzadko się zdarza, aby ta sama figura była zamawiana w kilkunastu egzemplarzach. Natomiast rzeźbienie metodami tradycyjnymi jest bardzo czasochłonne i wymaga odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia.

ICE ART w swojej ofercie posiada również: dekoracje lodowe, weselne rzeźby lodowe, stoły lodowe, lodowe iglo, lodowe logo, bary lodowe (ice bar), portrety lodowe oraz inne ciekawe przedmioty stworzone z lodu.

Zapraszamy na profil firmy ICE ART na portalu FACEBOOK gdzie można obejrzeć obszerną galerię zdjęć z sztuki tworzenia w lodzie. Profli ICE ART – facebook.com/IceArtpl

Natomiast więcej informacji nt. frezarki CNC do lodu znajdą Państwo na stronie produktu – InfoTEC ICE, lub bezpośrednio u doradców technicznych – kontakt.

Do góry