fbpx

GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI 12.08.2019

STREFA GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI // TRENDY W TECHNOLOGII, DESIGNIE I ERGONOMII //

GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI jest to strefa gdzie zostanie zaprezentowany kompleksowy, globalny proces projektowania i produkcji mebli na wymiar. Będzie to unikatowe wydarzenie podczas którego będzie można zarówno, zapoznać się bieżącymi trendami, jaki i przenieść się w najbliższą przyszłość i zobaczyć co przynosi nam rok 2020 i 2021. Zainteresowani dowiedzą się jak wszechobecna cyfryzacja wpływa na procesy produkcyjne mebli na wymiar oraz jakie stwarza możliwości rozwoju i zwiększania sprzedaży. Zobaczą także kierunek zmian panujący we wzornictwie oraz przekonają się jak duże znaczenie przy projektowaniu kuchni ma ergonomia. Poznają również tajniki wiedzy dotyczące sposobów dobierania dekorów, struktur płyt meblowych, oklein oraz różne alternatywne możliwości ich zastosowania.

Inspiracje, wiedza, przyszłość – tymi słowami można opisać strefę GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI. Dzięki uprzejmości naszego klienta, firmy Drew-Met, mieszczącego się koło Częstochowy, który zaprezentuje kuchnię pokazową wykonaną w cyfrowej technologii produkcji, rozwiązania dostarczanego przez InfoTEC CNC. Kuchnię ożywią pełne wyrazu i kontrastów dekory firmy Kronospan oraz lakiery firmy ICA, z kolei płynnego ruchu dodadzą zastosowane systemy firmy Blum. Linia obrzeży Spander by Schlisner zapewni doskonałe wykończenie wąskich krawędzi i idealne dopasowanie do dekorów Kronospan, a całość zwiążą szybkie i precyzyjne złącza meblowe firmy Lamello. W przyszłość zabierze nas firma Abrys System, która dostarcza rozwiązanie Meble Mobi i pokaże nam innowacyjne metody sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów.

Dzięki zaprezentowaniu całego globalnego procesu produkcji mebli na żywo, w strefie GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI, odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą wiodących dostawców z branży. Podczas trwania targów wyprodukowane zostaną różnego rodzaju meble skrzyniowe, między innymi kuchenne, biurowe i sypialniane. Widzom pozwoli to bliżej przyjrzeć się elastyczności cyfrowej technologii produkcji mebli na wymiar oraz wyeksponowanym różnorodnym produktom firm takich jak: Abrys System, Blum, Frontres, ICA, ITA Tools, Kronospan, Lamello, Schilsner.

GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI z powodzeniem łączy także działania biznesowe z aktywną postawą prospołeczną. Warto podkreślić, że wszystkie firmy uczestniczące w tym przedsięwzięciu jednogłośnie zdecydowały przekazać wyprodukowane meble na cele charytatywne.

Do góry