fbpx

Targi reklamy RemaDays 2016! Kolejna edycja już w lutym. 05.01.2016

Targi reklamy RemaDays 2016! Zapraszamy Państwa na kolejną edycję targów.

Od 16 do 18 lutego w Warszawie odbywać się będą targi reklamy RemaDays. Pewnie zastanawiacie się Państwo gdzie odbywają się targi reklamy RemaDays w tym roku? Targi będą miały miejsce w nowej lokalizacji w Nadarzynie. W hali wystawienniczej Warsaw Expo Nadarzyn przy al. Katowickiej 62.

 

InfoTEC CNC jest już stałym uczestnikiem targów RemaDays i od kilku lat regularnie jest nagradzany za innowacyjność. W zeszłym roku – 2015., InfoTEC CNC wyróżniony został za ploter frezująco-tnący InfoTEC 3121E HoneyComb.

 

InfoTEC 3121E HoneyComb, przemysłowy ploter frezująco-tnący, zaprojektowany został z myślą o rozwijającym się trendzie w branży reklamowej. InfoTEC CNC obserwując rynki zachodnioeuropejskie oraz kierunki rozwoju największych agencji reklamowych zaobserwował rosnącą tendencje do stosowania ekologicznych materiałów w reklamie.

 

Ploter frezująco-tnący InfoTEC 3121E HoneyComb jest skonfigurowany pod przyszłe potrzeby klientów. HoneyComb wyposażone jest w mocne wrzeciono, nóż oscylacyjny, bigownik oraz nóż do cięcia pod kątem 45 stopni. Dodatkowo ploter CNC posiada kamerę do wideo pozycjonowania.

 

A co w tym roku? Na tą chwilę możemy zdradzić, że pokażemy centrum frezujące o jeszcze szerszym zastosowaniu oraz większej wydajności i precyzji skrawania.

 

Szczegółowe informacje na temat plotera frezująco-tnącego InfoTEC 3121E HoneyComb otrzymają Państwo bezpośrednio od doradcy technicznego InfoTEC CNC – Błażej Celakbc@infotec-cnc.com; +48 787 248 946

 

 

Do góry