fbpx

Praktyczne warsztaty z produkcji mebli | InfoTEC CNC 26.11.2015

Praktyczne warsztaty z produkcji mebli kuchennych oraz systemowych prowadzone przez firmy InfoTEC CNC oraz Lignumsoft.

W dniach 24 i 25 listopada obyły się praktyczne warsztaty z produkcji mebli kuchennych oraz systemowych prowadzone przez InfoTECCNC oraz Lignumsoft. W trakcje spotkania zaproszeni goście mieli okazję poznać nowoczesną technologię produkcji mebli, która już „jutro” będzie standardem. Nawet wśród mniejszych producentów mebli kuchennych.

 

Uczestnicy poznali mocno rozwijające się techniki projektowania mebli w czasie rzeczywistym oraz metody szybkiego, precyzyjnego oraz powtarzalnego rozkroju płyty meblowej wraz z pionowym wierceniem w jednym cyklu obróbki. Sposób ten stanowi silną alternatywę do tradycyjnych rozwiązań z ręcznym rozpisywaniem optymalizacji produkcji na piłę formatową oraz wiertarkę wielowrzecionową.

 

Prezentowane nowe sposoby produkcji mebli znacznie podnoszą jej efektywność, co zdecydowanie wpływa na szybkość realizacji zamówień oraz na obniżenie kosztów wytwarzania.

 

 

InfoTEC CNC wraz z firmą Lignumsoft proponują kompleksowe rozwiązanie dla producentów mebli twardych, które zostało opracowane z udziałem wielu różnych stolarzy. Perspektywą, którą kieruje się InfoTEC CNC w swoich działaniach jest wspieranie klientów w podnoszeniu ich konkurencyjności. W związku z tym przewodnimi myślami w trakcie pracy nad kompletnym systemem dla firm meblarskich było skrócenie czasu obróbki płyt meblowych, łatwość projektowania oraz wysoka jakość gotowych wyrobów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kolejną edycją warsztatów z produkcji mebli InfoTEC CNC prosimy o kontakt: mb@infotec-cnc.com

 

Do góry