fbpx

Targi Drema 2015! Kolejna edycja! 19.05.2015

InfoTEC CNC zaprasza na targi Drema 2015!

Targi Drema 2015 odbędą się już w październiku br. Będzie to 31. edycja tych targów. Targi Drema są tą największe targi związane z przemysłem drzewnym i meblarskim w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas targów będzie można zobaczyć czołowych producentów maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna i produkcji mebli.

 

Wraz z targami Drema 2015 jednocześnie odbywają się targi Furnica oraz targi SoFab. Są to wydarzenia, które uzupełniają się nawzajem. Na targach towarzyszących Dremie można poznać przedstawicieli z branży podzespołów do produkcji mebli skrzyniowych oraz tkanin obiciowych i komponentów do produkcji mebli tapicerowanych. Jest to idealna okazja, aby zapoznać się z kompleksową ofertą dla producentów mebli. Obejmuje ona maszyny i narzędzia oraz podzespoły i materiały.

 

Tradycyjnie już InfoTEC CNC będzie wystawcą na targach Drema. Co w tym roku pokarze InfoTEC? Tą informację przekażemy niebawem.  Natomiast pamiętając zeszłoroczną jubileuszową 30. edycję, na której automatyczne centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS zostało wyróżnione Złotym Medalem MTP za jakość i innowacyjność, z pewnością możemy się spodziewać czegoś mocnego i konkurencyjnego.

Do góry