fbpx

Complet Furniture – prężny rozwój z InfoTEC CNC 26.06.2015

Producent mebli tapicerowanych firma Complet unowocześniła swój park maszynowy o automatyczne centrum obróbcze CNC.

 

Automatyczne centrum obróbcze do rozkroju płyt meblowych –InfoTEC 3121 PRO PLUS, idealnie spełnia oczekiwania producentów mebli tapicerowanych przez pełną automatyzację obróbki materiału oraz wydajny proces nestingu.  Centrum frezujące CNC posiada automatyczny stół podawczy i odbiorczy na gotowe elementy. Dodatkowo centrum obróbcze CNC jest wyposażone w agregat wiertarski, który pozwala w jednym cyklu obróbki na nawiercanie i rozwiercanie płyt wiertłami o różnych średnicach.

 

Więcej informacji nt. zakupionej przez firmę Complet maszyny CNC –automatyczne centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS, znajdą Państwo na stronie produktu: InfoTEC 3121 PRO PLUS.

Firma Complet jest rodzinnym przedsiębiorstwem założonym w 1989r i zarządzanym przez Państwo Chmielewskich. Od samego początku zajmują się produkcją mebli tapicerowanych. Codziennie dokładając starania, aby wytwarzane produkty spełniały najwyższą jakość i nadawały wnętrzu unikatowy charakter i elegancję.

 

Przedsiębiorstwo intensywnie działa na wielu rynkach, w tym na rynku europejskim oraz w stanach zjednoczonych. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do obiektów hotelowych i kongresowych.

 

Firma Complet jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które całą produkcję realizuje samodzielnie. Obecnie Państwo Chmielewscy unowocześniają swoje przedsiębiorstwo. Powiększają powierzchnię produkcyjną o dwie nowe hale oraz modernizują park maszyny. Etap modernizacji rozpoczęli od zakupu centrum obróbczego do płyt meblowych InfoTEC 3121 PRO PLUS od firmy InfoTEC CNC .

Do góry