Pokaż galerię Ukryj galerię

Współpraca przy realizacji celów! 12.05.2016

Markę budują klienci! Ich zaufanie i opinia!

Dwa silne przedsiębiorstwa, dwie mocne marki, jeden wspólny cel!

Gwarantować produkty na najwyższym poziomie.

 

Firma Piotra Klera – producent mebli wypoczynkowych, wyróżniających się stylem, jakością materiałów oraz wysoką starannością wykonania, przeszło ponad 40 lat prowadzona jest według osobistych wartości p. Piotra oraz z jego zamiłowaniem do perfekcji. Konsekwentne działania oraz decyzje, przyczyniły się, iż dziś marka Kler jest silna i rozpoznawalna. Wierność swoim kanonom przekonań i etyczność prowadzenia biznesu jest szczególnie ważna, gdyż wartość firmy budują wyłącznie klienci. Ich zaufanie i opinia. Pan Piotr zarządzając firmą przez lata sprawił, iż produkty podpisane jego nazwiskiem są uznane i doceniane przez wymagających klientów z Polski i  zagranicy.

 

Firma Kler oraz InfoTEC CNC w biznesie realizują bliskie sobie cele. Obie firmy dążą do oferowania produktów na najwyższym poziomie. Wiedzą, iż obrany kierunek oparty na byciu doskonalszym z dnia na dzień, pozwoli im prowadzić działalność długofalowo oraz konkurować z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

 

Kooperacja dwóch silnych firm była możliwa dzięki zaufaniu firmy Kler do polskiego producenta maszyn sterowanych komputerowo InfoTEC CNC oraz oferowanych przez  tą firmę produktom.

 

Faktem jest, iż firma p. Piotra oczekuje od dostawców najwyższej jakości, gdyż produkowane meble wypoczynkowe podpisuje swoim nazwiskiem, co jest bardzo zobowiązujące. Warto również zaznaczyć, iż perfekcyjnie wykonanie i wykończenie nie jest tylko zasługą nowoczesnego parku technologicznego. Firma Kler pamięta o tradycyjnych metodach, które gwarantują najwyższą pożądają jakość, która wynika z wiedzy, doświadczenia oraz zamiłowania do rzeczy pięknych.

 

W galeriach przedstawiamy zdjęcia oraz film z testów automatycznego centrum obróbczego InfoTEC 3121 PRO PLUS M XXL, przed dostawą do klienta.

 

Automatyczne centrum obróbcze InfoTEC CNC z serii PLUS zostało wyposażone w ramię załadunkowe z przyssawkami z podciśnieniem, które pozwala umieścić na polu roboczy płyty laminowane oraz surowe. Rozwiązanie to poszerza spektrum produkcji o możliwość nestingu elementów stelaży do mebli tapicerowanych (surowa płyta MDF) lub nesting elementów mebli twardych.

 

Więcej nt. możliwych konfiguracji centrum obróbczego InfoTEC z serii PLUS mogą uzyskać Państwo bezpośrednio u przedstawiciela InfoTEC CNC: pc@infotec-cnc.com

aspect ratio
Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry