fbpx
Pokaż galerię Ukryj galerię

Współpraca przy realizacji celów! 12.05.2016

Markę budują klienci! Ich zaufanie i opinia!

Dwa silne przedsiębiorstwa, dwie mocne marki, jeden wspólny cel!
Gwarantować produkty na najwyższym poziomie.

kler-logoFirma Piotra Klera zajmująca się produkcją mebli wypoczynkowych wyróżniających się stylem oraz jakością materiałów i wysoką starannością wykonania, jest od przeszło 40 lat prowadzona według osobistych wartości p. Piotra oraz z jego zamiłowaniem do perfekcji. Wierność swoim kanonom przekonań i etyczność prowadzenia biznesu pozwoliły zbudować ekskluzywną markę Kler, która oferuje produkty najwyższej jakości. Zdobycie zaufania klientów nie było by to możliwe, gdyby nie bezkompromisowość w dążeniu do doskonałości. Konsekwentne działanie jest szczególnie ważne, gdyż wartość firmy budują wyłącznie klienci. Ich zaufanie i opinia. Pan Piotr zarządzając firmą przez lata sprawił, iż produkty podpisane jego nazwiskiem są uznane i doceniane przez wymagających klientów z Polski i  zagranicy.

Firma Kler oraz InfoTEC CNC w biznesie realizują bliskie sobie cele. Obie firmy dążą do oferowania produktów na najwyższym poziomie. Wiedzą, iż obrany kierunek oparty na byciu doskonalszym z dnia na dzień (Kaizen), pozwoli im prowadzić działalność długofalowo oraz konkurować z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

 

Kooperacja dwóch silnych firm była możliwa dzięki zaufaniu firmy Kler do polskiego producenta maszyn sterowanych komputerowo InfoTEC CNC oraz oferowanych przez  tą firmę produktom.

 

Faktem jest, iż firma p. Piotra oczekuje od dostawców najwyższej jakości, gdyż produkowane meble wypoczynkowe podpisuje swoim nazwiskiem, co jest wyjątkowo zobowiązujące. Warto również zaznaczyć, iż perfekcyjnie wykonanie i wykończenie nie jest tylko zasługą nowoczesnego parku technologicznego. Wynika to z wiedzy, doświadczenia oraz zamiłowania do rzeczy pięknych.

W galeriach przedstawione zostało centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS XXL.
Materiał zdjęciowy i filmowy z testów przed dostawą do klienta.

Automatyczne centrum obróbcze InfoTEC CNC z serii PRO PLUS zostało wyposażone m.in. w ramię załadunkowe z przyssawkami, które za pomocą podciśnienia umieszcza na polu roboczy płyty meblowe laminowane lub/i surowe. Technologia ta poszerza spektrum produkcji o możliwość nestingu krzywoliniowego elementów stelaży lub nesting elementów mebli twardych.

 

Więcej nt. możliwych innych konfiguracji centrum obróbczego InfoTEC z serii PRO PLUS mogą uzyskać Państwo bezpośrednio u przedstawiciela InfoTEC CNC: pc@infotec-cnc.com

Do góry