fbpx

Targi Drema 2015 w Poznaniu zakończona sukcesem. 21.10.2015

Targi Drema 2015 w Poznaniu potwierdziły doświadczenie oraz wiedzę InfoTEC CNC.

Klienci odwiedzający stoisko InfoTEC CNC zwrócili szczególną uwagę na dopasowanie oferty przez firmę InfoTEC do ich bieżących potrzeb, jak i rynku. Na tegorocznej edycji targów InfoTEC CNC zaprezentował dwa centra do nestingu ze znanej i docenionej przez specjalistów z branży serii PRO PLUS oraz frezarkę CNC – Energy PLUS jako alternatywę dla mniejszych producentów mebli kuchennych i mebli trwadych. Uzupełnieniem całości był przemysłowy cutter z seri C.

 

Przedstawione centra do Nestingu skonfigurowane były do produkcji mebli stelażowych/tapicerowanych – InfoTEC 3121 PRO PLUS oraz do produkcji mebli skrzyniowych/twardych – InfoTEC 3121 PRO PLUS M. Natomiast cutter stanowi doskonałe dopełnienie – jak nie integralną część, parku maszyn producentów mebli tapicerowanych, gdyż cutter automatycznie i precyzyjnie rozkraja błamy skóry, eko skóry oraz tekstylia z zaawansowanym algorytmem optymalizacji.

Wystawione centra do Nestingu – wersje XXL, posiadały stół odbiorczy na gotowe elementy oraz stół podawczy na pakiet płyt meblowych (do 40. szt.). Stół podawczy, jak i stół odbiorczy sterowane są automatycznie, co pozwala na całkowite zautomatyzowanie cyklu obróbki. Centrum do produkcji mebli stelażowych – PRO PLUS, wyróżnia się możliwością rozkroju pakietowego płyt (do 3. szt. w jednym cyklu). Centrum do produkcji mebli skrzyniowych – PRO PLUS M, cechuje wielofunkcyjny agregat tnąco-wiercący do wierceń (również wiertłami puszkowymi) i nacięć piłą (w osi X i Y).

 

Pokazany przemysłowy cutter w wersji XL posiadał dwa pola robocze. Pierwsze służy do przygotowania surowca do rozkroju z wideo skanowaniem – automatyczne tworzenie obrysu błamu skóry do Nestingu z wykryciem wad materiału. Drugie pole robocze ma zastosowanie do rozkrój oraz do odbioru gotowych elementów przy użyciu rzutnika LCD z nazwami poszczególnych elementów. Dwa pola połączone są jako jeden stół roboczy za pomocą taśmy transportowej (conveyor).

 

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami InfoTEC CNC.

Piotr Czaiński: +48 512 415 420

Błażej Celak: +48 787 248 946

Do góry