Pokaż galerię Ukryj galerię

Warsztaty z produkcji mebli. 26.11.2015

Praktyczne warsztaty z produkcji mebli kuchennych oraz systemowych prowadzone przez firmy InfoTEC CNC oraz Lignumsoft.

W dniach 24 i 25 listopada obyły się praktyczne warsztaty z produkcji mebli kuchennych oraz systemowych prowadzone przez InfoTEC CNC oraz Lignumsoft. W trakcje spotkania zaproszeni goście mieli okazję poznać nowoczesną technologię produkcji mebli, która już „jutro” będzie standardem. Nawet wśród mniejszych producentów mebli kuchennych.

 

Uczestnicy poznali mocno rozwijające się techniki projektowania mebli w czasie rzeczywistym oraz metody szybkiego, precyzyjnego oraz powtarzalnego rozkroju płyty meblowej wraz z pionowym wierceniem w jednym cyklu obróbki. Sposób ten stanowi silną alternatywę do tradycyjnych rozwiązań z ręcznym rozpisywaniem optymalizacji produkcji na piłę formatową oraz wiertarkę wielowrzecionową.

 

Prezentowane nowe sposoby produkcji mebli znacznie podnoszą jej efektywność, co zdecydowanie wpływa na szybkość realizacji zamówień oraz na obniżenie kosztów wytwarzania.

 

InfoTEC CNC wraz z firmą Lignumsoft proponują kompleksowe rozwiązanie dla producentów mebli twardych, które zostało opracowane z udziałem wielu różnych stolarzy. Perspektywą, którą kieruje się InfoTEC CNC w swoich działaniach jest wspieranie klientów w podnoszeniu ich konkurencyjności. W związku z tym przewodnimi myślami w trakcie pracy nad kompletnym systemem dla firm meblarskich było skrócenie czasu obróbki płyt meblowych, łatwość projektowania oraz wysoka jakość gotowych wyrobów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kolejną edycją warsztatów z produkcji mebli InfoTEC CNC prosimy o kontakt: mb@infotec-cnc.com

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry