Pokaż galerię Ukryj galerię

Nowa Szkoła – firma, która wierzy w rozwój potencjału dzieci, tylko w przyjaznym otoczeniu. 10.08.2015

Nowe centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS zainstalowane by realizować misję firmy.

Nowa Szkoła – firma, która zakupiła centrum obróbcze CNC do produkcji mebli marki InfoTEC, działa z sukcesami na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. Ten czas pozwolił firmie zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę. Przedsiębiorstwo wyposaża przedszkola, szkoły i żłobki w specjalnie zaprojektowane meble przyjazne dzieciom. W swojej ofercie posiada również pomoce i materiały dydaktyczne.

 

Nowa Szkoła wierzy, iż inwestując w najnowsze technologie produkcyjne – np. w centrum obróbcze CNC InfoTEC 3121 PRO PLUS, oraz dbając o najwyższą jakość produktów, przyczynia się do stworzenia przyjaznego otoczenia dla dzieci. Natomiast przyjazna i kreatywna przestrzeń, pozwala dzieciom w pełni rozwijać swój potencjał i podejmować wciąż nowe wyzwania.

 

Przedsiębiorstwo przykładając dużą uwagę oferowanym produktom, pamięta jednocześnie o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). W ten sposób buduje silną markę, życzliwą i przyjazną wobec klientów, pracowników, dostawców oraz środowisku, chodź przyszłość dzieci jest nadal w centrum uwagi Nowej Szkoły.

 

Uczestniliśmy z aparatem podczas transportu centrum obróbczego CNC do Nowej Szkoły. Towarzyszyliśmy w trakcie załadunku maszyny CNC, jak i podczas jej rozładunku. Poniżej przedstawiamy małą fotorelację z tego wydarzenia.

 

Centrum obróbcze InfoTEC 3121 PRO PLUS obecnie jest już zainstalowane i wdrożone w technologię produkcji Nowej Szkoły.

 

Tym czasem zapraszamy do działu Video, gdzie znajdą Państwo inne ciekawe realizacje filmowe przedstawiające prace przemysłowych frezarek CNC marki InfoTEC.

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry