Przedstawiciel techniczno-handlowy

Obecnie poszukujemy przedstawicieli techniczno-handlowych na regiony:

  • woj. Wielkopolskie i Zachodnio-Pomorskie
  • woj. Lubuskie i Dolnośląskie.

Prosimy pamiętać, aby świadomie w dokumentach zamieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Opis ogłoszenia:

Obowiązki:

  • utrzymywanie relacji z klientami już istniejącymi, wsparcie handlowe, szeroko rozumiane doradztwo techniczne oraz rozwój potencjału sprzedaży u obecnych Klientów
  • pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • dobór optymalnych rozwiązań do potrzeb klientów,
  • negocjacje handlowe, zawieranie umów
  • prowadzenie sprawozdań z podejmowanych działań
  • prowadzenie aktywnych działań marketingowych
  • analiza rynku i działań konkurencji

Oczekiwania:

  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze Klienta
  • nastawienie na wyniki i realizację zadań
  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • zaangażowanie i silna motywacja do działania
  • umiejętności interpersonalne
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętności planowania i współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość realizacji wyzwań zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + atrakcyjny system prowizyjny + premie uzależnione od wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie sprzedażowo-marketingowe, np. aktywny udział w największych targach, współpraca z innymi firmami z branży
  • narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą

Do góry