fbpx

Seria 5AXIS

5 osiowe centra obróbcze dla wymagającej geometrycznej obróbki!

 

Pięcioosowe centra obróbcze znajdują zastosowanie zarówno w branży odlewniczej, jaki i wśród producentów schodów. Dodatkowo InfoTEC CNC przygotował konstrukcję dla producentów mebli skrzyniowych z możliwością rozkroju płyty w jednym zamocowaniu.

Pięcioosiowe centra obróbcze InfoTEC CNC z serii 5AXIS przeznaczone są do skomplikowanej geometrycznie obróbki w pięciu osiach. Maszyny CNC z tej serii doskonale sprawdzają się przy produkcji różnorodnych form, do prototypownia czy np. do produkcji mebli o indywidualnych kształtach czy też krzeseł.  5 osiowe centra obróbcze posiadają olbrzymią wszechstronność zastosowania co stanowi ogromną zaletę tego rodzaju maszyn. 5AXIS wyróżnia się wyjątkowo solidną konstrukcją o bardzo dużej sztywności, co gwarantuje możliwość precyzyjnej pracy z twardymi materiałami, tj.: drewno lite, tworzywa sztuczne o dużej gęstości czy metalami miękkimi.

 

Dla producentów mebli skrzyniowych InfoTEC CNC opracował konstrukcję pięcioosiowego centrum obróbczego, które pozwala na rozkrój (nesting) pełnego formatu płyty z jednego zamocowania.

5 osiowe centrum obróbcze

InfoTEC 5AXIS NT

zobacz więcej

Pięcioosiowe centrum obróbcze

InfoTEC 5AXIS

zobacz więcej
Do góry