fbpx

Szkolenia ON-LINE 04.05.2020

Z myślą o Klientach i ich wygodzie przygotowaliśmy specjalną ofertę profesjonalnych szkoleń ON-LINE. Teraz czas i odległość nie jest przeszkodą, ponieważ szkolenia odbywają się w formie telekonferencji, w której nasz specjalista przeprowadzi szkolenie teoretyczne i praktyczne na wybrany przez Państwo temat.

 

Szkolenia InfoTEC ON-LINE umożliwiają poszerzyć dotychczasową wiedzę oraz przeszkolić nowych pracowników bez wychodzenia z domu czy firmy.

Oferta szkoleń obejmuje programy: Tpa CAD, Vcarve oraz Aspire. Szkolimy również w zakresie obsługi maszyn oraz wdrażania projektów z rysunku 2D i 3D.

 

Każde szkolenie składa się z części teoretycznej, gdzie dowiesz się wszystkich informacji na temat konkretnego programu, oraz  z części praktycznej, gdzie będziemy tworzyć projekty użytkowe, które przydadzą Ci się w przyszłości. Wszystko będzie dopasowane do Twoich potrzeb!

 

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnymi szkoleniami ON-LINE, skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci pełną ofertę szkoleń. Kontakt: link

Do góry