Pokaż galerię Ukryj galerię

Sukces targów Drema! 21.10.2015

Zakończone targi Drema potwierdziły doświadczenie oraz wiedzę InfoTEC CNC.

Klienci odwiedzający stoisko InfoTEC CNC zwrócili szczególną uwagę na dopasowanie oferty przez firmę InfoTEC do ich bieżących potrzeb, jak i rynku.

 

Na tegorocznej edycji targów InfoTEC CNC zaprezentował dwa centra do Nestingu ze znanej i docenionej przez specjalistów z branży serii PRO PLUS oraz frezarkę CNC – Energy PLUS jako alternatywę dla mniejszych producentów mebli kuchennych. Uzupełnieniem całości był przemysłowy cutter z seri C.

 

Przedstawione centra do Nestingu skonfigurowane były do produkcji mebli stelażowych/tapicerowanych – InfoTEC 3121 PRO PLUS oraz do produkcji mebli skrzyniowych/twardych – InfoTEC 3121 PRO PLUS M. Natomiast cutter stanowi doskonałe dopełnienie – jak nie integralną część, parku maszyn producentów mebli tapicerowanych, gdyż cutter automatycznie i precyzyjnie rozkraja błamy skóry, eko skóry oraz tekstylia z zaawansowanym algorytmem optymalizacji.

 

Wystawione centra do Nestingu – wersje XXL, posiadały stół odbiorczy na gotowe elementy oraz stół podawczy na pakiet płyt meblowych (do 40. szt.). Stół podawczy, jak i stół odbiorczy sterowane są automatycznie, co pozwala na całkowite zautomatyzowanie cyklu obróbki. Centrum do produkcji mebli stelażowych – PRO PLUS, wyróżnia się możliwością rozkroju pakietowego płyt (do 3. szt. w jednym cyklu). Centrum do produkcji mebli skrzyniowych – PRO PLUS M, cechuje wielofunkcyjny agregat tnąco-wiercący do wierceń (również wiertłami puszkowymi) i nacięć piłą (w osi X i Y).

 

Pokazany przemysłowy cutter w wersji XL posiadał dwa pola robocze. Pierwsze służy do przygotowania surowca do rozkroju z wideo skanowaniem – automatyczne tworzenie obrysu błamu skóry do Nestingu z wykryciem wad materiału. Drugie pole robocze ma zastosowanie do rozkrój oraz do odbioru gotowych elementów przy użyciu rzutnika LCD z nazwami poszczególnych elementów. Dwa pola połączone są jako jeden stół roboczy za pomocą taśmy transportowej (conveyor).

 

Więcej informacji nt. danego centrum do Nestingu lub pozostałych maszyn znajdą Państwo na podstronach poszczególnych urządzeń. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami InfoTEC CNC.

 

Piotr Czaiński: +48 512 415 420

Błażej Celak: +48 787 248 946

Nagrody
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2004
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2007
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2005
Złoty medal na MTP EURO-REKLAMA 2011
Złoty medal na Targach Reklamy REMADAYS 2012
Złoty medal na MTP DREMA 2012
Srebrny medal na Targach Reklamy REMADAYS 2014
Złoty medal na MTP DREMA 2014
Srebrny medal na targach REMADAYS 2015
Srebrny medal na targach REMADAYS 2016
Do góry